• Головна
  • Як обирати витяжку: думка експерта
Новини компаній
12:18, 5 лютого 2021 р.

Як обирати витяжку: думка експерта

Новини компаній

Опитування серед жінок і чоловіків щодо витяжок показало, що жінки, як правило, звертають увагу на дизайн, практичність та зручність. Чоловіки ж у свою чергу більше приглядаються до надійності та функціональності. Також чоловіків цікавить потужність витяжного пристрою.

Бути на стилі

Навіть експерти радять в першу чергу звертати увагу на стиль обраної витяжки. Слід зрозуміти, що це придбання на багато років, тому витяжки повинна подобатись господарям і перш за все вписуватись в інтер’єр будинку.

Є порада, планувати розміщення витяжки ще на тому етапі, коли планується нова кухня. Саме в той час, коли обираються меблі, коли промальовується інтер’єр, потрібно подумати за встановлення витяжної системи. В такому випадку вона стане родзинкою кухні а не просто функціональною річчю.

На сайті https://nortberg.com.ua/ є великий асортимент витяжок на будь-який смак. Визначитись з моделлю витяжки це перший і головний крок. Далі необхідно визначитись з типом конструкції та способом монтажу.

За типом конструкції витяжки поділяють на:

  • купольні;
  • пласкі;
  • телескопічні;
  • декоративні;
  • повновбудовувані;
  • похилі.

Якщо питання стоїть в ціна, то найдешевшими є пласкі витяжки. Також вони є досить компактними, кріпляться до нижньої стінки кухонної шафки. Ідеально підходять до кухонь маленького розміру.

Вбудовувані моделі найбільш потужні, ціна їх достатньо висока, крім того, потрібно розуміти, що самостійно таку витяжку встановлювати не можна.

Телескопічні моделі маленькі за розміром, але завдяки своїй висувній панелі вони можуть збільшувати площу всмоктування в два рази. Ця модель та само ідеально підходить для маленьких кухонь.

Декоративні, купольні та похилі мають високу потужність. Вони оригінально вписуються в інтер’єр кухні, але більше підходять до великих приміщень. Їхній плюс ще в тому, що вони оснащуються додатковими опціями, такими як автоматичне відключення, таймер, тощо.

Рівень шуму та розмір

Ефективність очистки повітря є важливою, але якщо витяжка видає зависокий рівень шуму, це може настільки дратувати, що господарі будуть користуватись пристроєм надто рідко. Оптимальним вважається рівень шуму до 40Дб.

Важливо не тільки обрати безшумну модель, а й довірити її установку професіоналам. Самостійне встановлення витяжок часто призводить до неправильного монтажу, що збільшує рівень шуму. Отже, першим ділом обираємо потрібну модель, зробити це можна навіть не виходячи з дому, контактні дані компанії Nortberg. По-друге, довіряємо установку професіоналам, а далі насолоджуємось чистим повітрям на кухні.

Щодо розмірів витяжок, то як правило це вироби від 50 до 60 см в довжину. Розмір підбирають відповідно до довжини варильної поверхні. Довжина витяжки має бути або такою ж самою як плита, або трошки більшою. Під замовлення розробляються і більш довгі моделі, наприклад до 90 см. Моделі більш як 120 см в довжину використовуються на професійних кухнях.

Розміщується витяжка не ближче ніж 55 см від поверхні газової плити. Якщо варильна поверхня електрична, тоді допускається відстань у 45 см. Якщо розмістити пристрій ближче, витяжка може оплавитись. Так само не потрібно робити велику відстань, адже тоді пристрій просто не буде справлятись зі своїми обов’язками.

Зручність у користування

Що мається на увазі під зручністю використання? Це означає, що витяжка має декілька функцій і їх використання просте. Коли користувачу потрібно ввімкнути будь-який режим він не буде звірятись з інструкцією і навіть дитина зможе без проблем ввімкнути чи вимкнути пристрій.

За типом управління витяжки поділяють на механічні, електронні, сенсорні, приховані слайдерні та клавішні. Залишається вибрати те що подобатиметься і буде зручним у користуванні саме вам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кухня #витяжка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...