• Головна
  • Записатися до лікаря в Кременчуці: додаток «Medcard24» може глючити
«Ноу-хау»
17:44, 1 березня 2021 р.
Надійне джерело

Записатися до лікаря в Кременчуці: додаток «Medcard24» може глючити

«Ноу-хау»
Записатися до лікаря в Кременчуці: додаток «Medcard24» може глючити

Кременчужанин Микола звернувся до свого сімейного лікаря у КНМП «ЦПМСД №1», яка розташована на вулиці Івана Мазепи, 26. Йому потрібно було зробити УЗі серця. Сімейний лікар порадила зробити це у ЛІЛ «Кременчуцька» (Третій міській лікарні), куди ні вона, ні чоловік додзвонитися не змогли. В результаті, чоловік написав цій лікарні у Facebook. Надійшла відповідь: «Реєструйтеся лише через «Medcard24».

По суті, все просто… З «Play Маркет» потрібно скачати сам додаток «Medcard24», а потім – пройти реєстрацію. Номер телефону вказати той, який вказаний у декларації, що була укладена з сімейним лікарем. 

Коли чоловік зареєструвався, там висвітився і його сімейний лікар, і місце його проживання. Він обрав необхідну послугу. Система видала, що він може зробити це лише в поліклініці на Раківці (причина - його місце проживання, інших варіантів не було - пустота). Далі у календарі він обрав дату і час прийому. Бачив там чіткі червоні кубики, які означали, що на той, або інший час – реєстрація вже є. Коли обрав дату й час, зберіг. На сам телефон він отримав повідомлення з кодом-підтвердження. Аналогічні повідомлення чоловік отримував, коли його сімейний лікар направляла до інших вузьких спеціалістів.

Утім, коли чоловік пішов до лікаря на Раківку, там УЗІст була сильно шокована. Ніякої реєстрації – не було. Черг також не було, лише один пацієнт. Тому, Миколу вона прийняла. Але, безкоштовне УЗІ серця, є безкоштовне. Поставили діагноз, який згодом не підтвердився. 

Загалом, з самого початку Микола хотів потрапити на УЗІ саме в «Третю міську лікарню». Бо там лікар не лише УЗіст, а й кардіолог. У поліклініці КНМП «ЦПМСД №1» нині кардіолога немає, звільнився (якщо вірити сімейному лікарю). Утім, ні через реєстратуру «Третьої міськлікарні», ні по телефону, жодним чином записатися можливості там не було. Не вийшло це зробити й через додаток «Medcard24». Прямо не лікарня в Кременчуці, а якась депутатська «Феофанія». 

Раніше, видання 05366 писало: «Перший вакцинований чоловік проти COVID з’явився в Кременчуці (ФОТО)».  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Medcard24 #додаток #лікарі #медики #запис #Україна #Полтавщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...