У Центральній районній лікарні покращать операційний блок

У Центральній районній лікарні покращать операційний блок, Анастасія Репніна

У центральній районній лікарні, яка нещодавно стала кременчуцьким комунальним закладом, планують покращити операційний блок. Це необхідно для того, щоб хірургічне відділення цього закладу могло повноцінно функціонувати і ургентувати на рівні з іншими кременчуцькими лікарнями, передається на сторінці «Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради» в соцмережі Facebook

Як зазначається, Центральна районна лікарня, як і раніше, обслуговуватиме не тільки мешканців Кременчука, а й мешканців всього великого Кременчуцького району. 

«Лікарня багатопрофільна. Тут функціонуютьхірургічне, терапевтичне, неврологічне відділення, відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, а також унікальне опікове відділення - єдине на півдні Полтавської області», - йдеться у повідомленні. 

Крім цього, ЦРЛ надає не лише амбулаторну та стаціонарну, а й первинну медичну допомогусвоїм пацієнтам. Також, вона має договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) на пакет послуг з наданняпервинної медичної допомоги.

Раніше, видання 05366 писало: «Перший вакцинований чоловік проти COVID з’явився в Кременчуці (ФОТО)».  

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
63 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии