
15:36, 4 березня 2021 р.
Надійне джерело
Не вірте оголошенням: як шахраї дурили покупців євроблях. Відео

Протягом двох років шахраїв не могли затримати поліціянти, а ті вправно дурили охочі до дешевого товару.
Обох затримали у лютому 2021 року. Тепер їм загрожує позбавлення волі. Лише за півроку фігуранти заробили мільйон гривень на довірі.
Потерпілих у справі близько 20. Це громадяни з різних куточків країни, що хотіли задешево придбати євробляхи.
Один із потерпілих розповів, що шахраї відправили йому фото документів на авто і просили гроші. Спочатку 24 тисячі гривень, потім ще і ще. Коли йому зателефонували втретє, він зрозумів, що справа нечиста.
Як виявилося, "торгували" євробляхами мешканці Сум. Вони викладали фото і писали привабливі оголошення в мережі. Обіцяли пригнати авто за короткий термін.
А потім, після отримання передплати, швидко змінювали номери телефонів.
Документи, які надсилали покупцям, були виготовлені у Фотошопі. Дані теж були фейковими.
Фахівці радять не надсилати передплат, читати відгуки про продавців та зустрічатися особисто і переглядати авто вживу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
20 грудня
11:56
16 грудня
Оголошення
17:05, 16 грудня
88
10:35, Вчора
9