• Головна
  • «Датагруп» визнано найкращим партнером для середнього та малого бізнесу
Новини компаній
16:00, 4 березня 2021 р.

«Датагруп» визнано найкращим партнером для середнього та малого бізнесу

Новини компаній

За підсумками 2020 року журнал і сайт «Бізнес» склали рейтинг компаній, які найкраще адаптували свій бізнес до умов карантину. Протягом двох місяців команда видання аналізувала кейси вітчизняних підприємців, які в непростий час зберегли ділову активність, а деякі — навіть розширили «горизонт планування» і побачили власну справу успішною, зміненою, адаптованою до нових викликів. «Датагруп» увійшла до рейтингу «Бізнесу» як компанія, що успішно долає кризу, у номінації «Найкращий контрагент/партнер».

Вже 20 років «Датагруп» розробляє і втілює кращі комплексні телеком-проєкти для підвищення ефективності бізнесу багатьох галузей. Для представників середнього та малого бізнесу «Датагруп» пропонує різні пакети інтернет-послуг і технологій, розуміючи масштаб і потреби клієнта, може організувати мережу передачі даних по всій Україні. Фіксований інтернет дозволяє організувати стабільну роботу в мережі у більшості населених пунктах України, а супутникова технологія – навіть у найвіддаленіших місцях, де відсутні будь-які інші комунікації. «Датагруп» забезпечує бізнес усіма необхідними доступами до мережі Інтернет незалежно від місця розташування клієнта.

«Датагруп» визнано найкращим партнером для середнього та малого бізнесу, фото-1

«Нам дуже приємно, що редакція журналу «Бізнес» визнала нас одним із найкращих партнерів для СМБ, особливо в такий важкий рік саме для клієнтів цього сегмента ринку. Ми сприймаємо це як підтвердження правильності зроблених кроків. Завдяки великому досвіду роботи з клієнтами FMCG, споживчого ринку, HoReCa, та інших секторів ми змогли швидко запропонувати рішення, які змогли б, з одного боку, полегшити навантаження на бізнес, а з іншого – задовольнити нові запити. Основна стратегія – комплексні телеком-рішення під ключ з одних рук: усі види зв'язку в будь-яких комбінаціях, технічна підтримка та моніторинг мережі в режимі 24/7, IP-телефонія, віртуальна АТС, номер 0800, Viber- та SMS-розсилки, послуги дата-центру та віртуальних серверів, IT-аутсорсинг та організація мережевої інфраструктури, Microsoft Office 365 та Microsoft Azure, послуги з кібербезпеки. Клієнти з різних сфер бізнесу, звертаючись до наших фахівців, отримують консультацію та розроблені під їхні індивідуальні потреби комплексні телеком-рішення», – коментує Алла Марамон, директорка департаменту роздрібних продажів та СМБ.

«Якість і швидкість надання інтернет-послуг стали важливими складовими ведення бізнесу в період карантину. Компанії почали усвідомлювати, що є і загрози у інтернет: кількість кібер-атак постійно зростає, зловмисники можуть атакувати сайти компаній, через які відбуваються продажі та замовлення товарів – це відбивається на доходах і репутації підприємств. Бізнес тепер обирає не лише провайдера, а телеком-партнера з бездоганною репутацією в галузі інформаційної безпеки, сертифікованого відповідно до міжнародного стандарту ISO 27001. Ми вже тричі підтвердили цей сертифікат на відповідність і пропонуємо комплекс послуг з кібербезпеки. Одна з послуг, якими активно цікавляться зараз – це захист від DDos-атак», – додає Алла Марамон.

Про компанію: «Датагруп» – провідний український оператор фіксованого зв’язку в корпоративному сегменті та один із лідерів на телекомунікаційному ринку країни. «Датагруп» є надійним партнером для більшості з-поміж 200 найбільших українських компаній та 98 % банків України. «Датагруп» посідає міцну позицію в роздрібному та МСБ-сегменті, адже власні мережі компанії проходять повз більш ніж 1 мільйон домогосподарств. Крім того, компанія — єдиний в Україні постачальник послуг супутникового зв’язку, який користується попитом у районах без мобільного та кабельного покриття. Компанія надає послуги у понад 90 населених пунктах країни та має 14 регіональних підрозділів. Більше інформації на сайті: https://www.datagroup.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Датагруп #Дата Групп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...