• Кременчуцькі спортсменки здобули перемоги на чемпіонаті України
09:02, 26 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Кременчуцькі спортсменки здобули перемоги на чемпіонаті України

21 квітня у Харкові пройшов чемпіонат України з Taekwondo WTF. На нього з'їхалися більше 236 спортсменів з України.

Двоє кременчуцьких дівчат-спортсменок здобули перемоги на чемпіонаті.

В ваговій категорії до 59 кг Анна Скриль посіла 2-ге місце та отримала "срібло".

А в ваговій категорії до 52 кг Софія Покотило перемогла усіх суперниць і втретє стала чемпіонкою України. А ще вона здобула звання майстра спорту.

"Бронзу" завоювали кременчуцькі кадети: Максим Федоренко (вагова категорія 49 кг), Марія Демусенко (вагова категорія 29 кг), Ірина Компанієць (вагова категорія 55 кг).

До змагань спортсменів готували тренери Василь Карелін, Володимир, Яна, Олександр та Дмитро Лизуни.

"Переможцітапризерицьогочемпіонатувжепотрапилидо увагитренерськогоскладунаціональноїзбірної,якоднізпретендентівнаучастьвОлімпійськихіграх2024 року", - йдеться у повідомленні Федерації тхеквондо України.