• Главная
  • Кременчужанина засудили за демонстрацію ерогованого члена у вульгарно-натуралістичній формі
15:37, 7 мая
Надежный источник

Кременчужанина засудили за демонстрацію ерогованого члена у вульгарно-натуралістичній формі

Кременчужанина засудили за демонстрацію ерогованого члена у вульгарно-натуралістичній формі

Днями суд виніс вирок кременчужанину, який виробляв порно за участі власного статевого органу.

30.04.2021рокуКрюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі головуючої судді Мурашової Н.В., розглянув справу обвинуваченого уродженця с. Арсенівка Зінківського району Полтавської області, громадянина України, з середньою-технічною освітою, який не одружений, не працює, зареєстрований та фактично проживає у Кременчуці, раніше не судимого

У березні 2020 року чоловік, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно-небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, діючи умисно, всупереч основним засадам суспільної моралі системі етичних норм, правил поведінки, що склалися у суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей, уявлень про добро, честь, гідність, громадський обов`язок, совість, справедливість, використовуючи мобільний телефон «Samsung Galaxy A51» виготовив фотознімки порнографічного характеру, які в подальшому розповсюдив у соціальній мережі «meendoru.net».

Протягом березня, квітня, травня, липня, червня, серпня, вересня, жовтня, листопада 2020 року чоловік знімав свій статевий орган багато разів і все викладав у інтернет.

Суд пояснює, що на графічних файлах чоловік «перед камерою демонструє половий член у ерегованому стані, які у вульгарно-натуралістичній, цинічній та непристойній формі демонструють оголений статевий орган».

Після експертиз та слідчих дій, суд визнав, по факту умисного виготовлення та розповсюдження зображень, що належать до продукції порнографічного характеру.

Обвинувачений уклав угоду про визнання винуватості.

Чоловік провину визнав повністю. Суд покарав його умовним строком – 1 рік.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#орган #порнографія #суд #злочин
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...