• Главная
  • Мобільні групи і далі контролюють дотримання карантину! Що заборонено у "жовтій" зоні?
08:00, 9 мая
Надежный источник

Мобільні групи і далі контролюють дотримання карантину! Що заборонено у "жовтій" зоні?

Мобільні групи і далі контролюють дотримання карантину! Що заборонено у "жовтій" зоні?

Попри переходу Кременчука у "жовту" карантинну зону, у місті продовжують працювати мобільні групи з перевірки дотримання карантинних вимог.

Про це повідомила на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кременчуцької міської територіальної громади заступник начальника управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Євгенія Стефаненко.

Євгенія Стефаненко зазначає, що умовах «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки заборонено проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо.

Не дозволено працювати після 24-ї та до 7-ї години суб’єктам господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Заборонене розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 2 метри за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років), за умови, що відвідувачі заходять до закладу і пересуваються по ньому з вдягненими засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовленими самостійно (крім часу сидіння за столом для приймання їжі та/або напоїв).

Суб’єкти господарювання, які обслуговують відвідувачів, мають забезпечити нанесення маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра, забезпечити працівників засобами індивідуального захисту, зокрема захисними масками або респіраторами та здійснювати належний контроль за їх використанням. Обслуговування покупців без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок або респіраторів також заборонено.

Не дозволено роботу закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів, санаторно-курортних закладів, установ і закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, а також стаціонарних відділень первинного та складного протезування протезно-ортопедичних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку).

Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів дозволена, якщо вони забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів загальної площі приміщення, басейнів і більше ніж чотири особи на одній доріжці для індивідуальних занять або шість осіб для спортивно-тренувальних груп.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#карантин #жовта зона #вимоги
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...