• Головна
  • У заводу "КрАЗ" новий власник, якого пов'язують зі старим. Завод викупили за 269 млн грн
11:52, 12 травня 2021 р.
Надійне джерело

У заводу "КрАЗ" новий власник, якого пов'язують зі старим. Завод викупили за 269 млн грн

У заводу "КрАЗ" новий власник, якого пов'язують зі старим. Завод викупили за 269 млн грн

Стало відомо, хто викупив підприємство, закладене у банк під фінансові зобов'язання. Нового власника пов'язують із старим.

11 травня відбувся аукціон ФГВФО, на якому продали пул активів банку “Фінанси та кредит” і Дельта Банку на 10,6 млрд грн.

Серед усього, у комплект входять боргові зобов'язання групи “АвтоКрАЗ”. Підприємство слугувало заставою у НБУ.

Пул включає кілька цілісних майнових комплексів площею 511,4 тис кв м у Полтавській області, у тому числі завод із виробництва великовантажних автомобілів, завод із виробництва гальмівної апаратури для автотранспортних засобів тощо.

Як бачимо на сайті, ТОВ “Фінансова компанія “Фінтакт” стала переможцем, запропонувавши - 269 125 975. 95 грн.

В держреєстрі засновниками ТОВ "ФК "Фінтакт" вказані ТОВ "Глоріоза" і ТОВ "Магеллан Інвестментс", а бенефіціаром - Дмитро Березовенко. Статутний капітал компанії становить 3,5 млн грн.

Разом з тим, finbalance.com.ua повідомляє, що до середини 2020 року бенефіціарами ТОВ "ФК "Фінтакт" значилися в т.ч. Олег Артеменко і Микола Похилько.

Як пишуть журналісти, фізособи з такими ж іменами працювали в банку “Фінанси та кредит” й інших структурах Костянтина Жеваго.

У 2020 році ФГВФО вже продавав борги Жеваго для ТОВ "ФК "Фінтакт" - пул активів банку “Фінанси та кредит” на 11,5 млрд грн з дисконтом понад 99%. У складі цього пулу - борги компаній, у тому числі ПАТ "Стахановський вагонобудівний завод", ТОВ "Восток-Руда", ПАТ «Суднобудівний завод «Залів».

Частина кредитів фігурує в матеріалах позову “Полтавського ГЗК” (Ferrexpo) до ФГВФО про визнання кредиторських вимог комбінату до банку “Фінанси та кредит” на 3,9 млрд грн.

04.12.2019 Верховний Суд відмовився закрити справу про банкрутство ПрАТ “АвтоКрАЗ”.

29.10.2020 Верховний Суд відмовився задовольнити касаційну скаргу Ощадбанку на рішення судів попередніх інстанцій, якими в рамках справи №917/814/16 про банкрутство ПрАТ “АвтоКрАЗ” лише частково були визнані кредиторські вимоги держбанку до боржника.

Обсяг заявлених Ощадбанком вимог до ПрАТ “АвтоКрАЗ” становив близько 2,7 млрд грн, з яких суди першої та апеляційної інстанції відхилили вимоги на 1,54 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кременчук #краз #завод #жеваго
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...