• Главная
  • «Кременчуцьке підприємство санації полігону» ліквідують, а КАТП-1628 ігнорує депутатів
12:32, 19 мая
Надежный источник

«Кременчуцьке підприємство санації полігону» ліквідують, а КАТП-1628 ігнорує депутатів

«Кременчуцьке підприємство санації полігону» ліквідують, а КАТП-1628 ігнорує депутатів

Сьогодні на комісії з питань освіти, молоді, культури доповідав директор ТОВ «Кременчуцьке підприємство санації полігону». Підприємство, яким він керує планують ліквідувати.

Тривалий час підприємство було «заморожено».

Засноване воно у 2011 році по ініціативі міської ради. Спільно з КАТП-1628 мав бути реалізований проект по переробці газу зі сміттєзвалища, який систематично спалахував вогнем. Тоді шукали нові технології і рішення для проекту.

З 2011 по 2014 рік була дегазація полігону, які фінансувалася з бюджету.

З 2014 року частина обладнання вийшла з ладу і проект заморозили.

З 2019 почали шукати приватного партнера для інвестиції та реалізації проекту. Був залучений німецький інвестор, але після кількох років спільної співпраці, більшість депутатів відхилила пропозицію німецьких партнерів.

Тоді на полігон зайшла компанія «Кліар Енерджі-Кременчук», як ми писали, дуже несподівано для багатьох депутатів. «Кліар Енержі» побудувало підприємство за 3 місяці. Газ переробляється ним у електрику, та реалізується по «зеленому тарифу». Тому вони виконують функцію дегазацію полігону.

Тож для того, щоб ліквідувати підприємство потрібний дозвіл КАТП-1628, якому дозвіл повинна надати Кременчуцька міська рада.

Тож присутня депутатка Лариса Гориславець запитала про обладнання, яке належить підприємству. Цікавилася, хто ним користується, на яких підставах та що станеться з обладнанням.

Особливо цікавила факельна установка.

Директор ТОВ «КПСП» відповів, що факельна установка не працює, бо вийшла з ладу.

А ось інше обладнання та скважини – належать КАТП-1628, але використовує його «інша компанія». Варто пояснити, що під іншою компанією треба розуміти «Кліар-Енерджі».

Тоді Лариса Гориславець звернулася до Брія Гриценка – секретаря міськради. Вона зазначила, що Дані підприємства не надають інформацію щодо майна підприємства та підстав на яких «Кліар Енерджі» використовує майно, що належить КАТП-1628. Які умови оренди обладнання?

Юрій Гриценко пообіцяв, що нададуть депутатам документи та відповіді.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#санація #полігон #депутат
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...