• Главная
  • Депутат від Кременчука розповів про хід розслідування резонансної справи вбивства Марії Бондаренко
12:34, 21 мая
Надежный источник

Депутат від Кременчука розповів про хід розслідування резонансної справи вбивства Марії Бондаренко

Депутат від Кременчука розповів про хід розслідування резонансної справи вбивства Марії Бондаренко

Депутат від Кременчука партія ОПЗЖ, Руслан Телятник, переймається ходом розслідування кримінальної справи щодо вбивства 16-річної дівчини.

"Як і обіцяв, інформую громаду щодо перебігу справи загиблої 16-річної Марії Бондаренко. По-перше, власним коштом забезпечив фаховими адвокатами як потерпілу сторону, так і одного з підозрюваних - який, на відміну від декількох інших, опинився за гратами і не мав грошей для належного захисту.

Тому що, як і вся громада, хочу добитися справедливості у цій справі. І щоб лаву підсудних і вирок отримали насправді саме ті, хто винен у смерті дитини. А не той чи ті, у кого немає грошей на адвоката.

У середу, 19 травня, з цього приводу знову зустрічався з представниками Козельщинської громади. На якій розповів людям про стан речей та свою відверту розмову з цього приводу з прокурором Глобинської окружної прокуратури - Валерієм Володимировичем Хатьонкою.

Прокурор запевнив мене і громаду у тому, що позиція прокуратури у розслідуванні цього резонансного провадження - принципова, фахова і націлена на результат - неухильне виявлення і покарання винних у цій трагедії. Все належне, що потрібно для розкриття цього злочину, формування і фіксації доказової бази - сьогодні робиться без зволікань.

Моє особисте враження від розмови з прокурором: я відчув, що почуття справедливості, додержання загальнолюдських моральних цінностей з його боку - щирі. І про офіційні результати роботи слідства ми скоро дізнаємось.

Нагадаю: 30 квітня цього року у селі Бреусівка Козельщинської громади на узбіччі дороги була знайдена мертвою 16-річна дівчина Марія Бондаренко. Згідно з висновку судово-медичної експертизи (робив Харченко Антон Андрійович - експерт Кременчуцького міжрайонного відділення Полтавського обласного бюро судово-медичної експертизи), смерть дівчини наступила внаслідок начебто отруєння алкоголем. Така “експертиза” і таке “слідство” обурило Козельщинську громаду, адже дитина була по-садистски згвалтована. Усе тіло нещасної - від стоп ніг до голови - було вкрито травмами, що засвідчили фотографії тіла загиблої. Під час поховання дівчини 1 травня тільки спільними зусиллями авторитетних мешканців громади і представників місцевої влади вдалося уникнути радикального розвитку ситуації."

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#смерть #вбивство #гроші #бондаренко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...