• Главная
  • Когнітивний дисонанс по кременчуцьки - що це? Показуємо наочно. ФОТО
09:19, 23 мая

Когнітивний дисонанс по кременчуцьки - що це? Показуємо наочно. ФОТО

Когнітивний дисонанс по кременчуцьки - що це? Показуємо наочно. ФОТО

Що таке когніти́вний дисона́нс , можна дізнатися зі словника — внутрішній психічний конфлікт, що виникає при зіткненні в свідомості індивіда суперечливих знань, ідей, переконань або поведінкових установок (англ. cognitions) стосовно деякого об'єкта чи явища, за якого з існування одного елемента виникає заперечення іншого.

А ось як виглядає це диво на практиці - можна побачити наочно в Кременчуці. Це закуток за "телевізором", спочатку бульвару Пушкіна. В чому суть - навкруги цього шматка парку нормальний таки благоустрій. Парк імені Бабаєва та сам бульвар імені Пушкіна - мають пристойний вигляд. Але ділянка, що на фото - взрив свідомості. При тому, що навколо порядок і клумби з квітами доглянуті - тротуарна плитка залишає бажати кращого.

Про це писали неоднаразово, мешканці публікували фото, звертали увагу влади... Але... Що й казати - Когнітивний дисонанс.

Неможливо пояснити раціонально, чому невеличкий клаптик парку, перед райадміністрацією, у центрі міста активно не помічає міська влада.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#фото #дисонанс #плитка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...