• Головна
  • Обласний депутат VS Поліцейський, екс-журналіст! Олег Дядик виклав відео "нападу" правоохоронця
09:03, 25 травня 2021 р.
Надійне джерело

Обласний депутат VS Поліцейський, екс-журналіст! Олег Дядик виклав відео "нападу" правоохоронця

Обласний депутат VS Поліцейський, екс-журналіст! Олег Дядик виклав відео "нападу" правоохоронця

Суспільство сколихнула заява депутата Полтавської обласної ради Олега Дядика про ніби то напад на нього з боку правоохоронця!

Він називає поліцейського психічно-хворим та звинувачує у нападі на нього.

Як доказ викладає відео у соцмережу.

Забігаючи наперед варто додати, що поліцейський представлений на відео раніше працював у кременчуцьких виданнях журналістом. Андрій Михайленко відомий своєю активною позицією щодо критики правопорушень представниками влади міста.

Андрій висвітлював політичні події міста. Раніше працював журналістом у газеті "Програма Плюс", а згодом у "Кременчуцкій газеті". Тож на його рахунку багато критики на адресу нині діючої влади.

Олег Дядик, представляє партію "За Майбутнє" і його особа дуже неоднозначно сприймається суспільством.

Тому передивляючись відео, варто пам'ятати, що особи могли впізнати один-одного. 

Що маємо на відео? Патрульні, яких на відео двоє, зупинили автомобіль депутата. Видно, що Олег Дядик з самого початку зупинки автомобіля пішов у наступ, дуже сильно йому несподобався навіть сам факт зупинки. Дядик почав вимагати, щоб йому показали ВІДЕОФІКСАЦІЮ, згідно якої його зупинили. Поліцейський Андрій Михайленко сів до патрульного автомобіля, щоб знайти дані у планшеті.

Але не чекаючи, не виконуючи вимогу патрульного, постояти пару хвилин, у цю мить Олег Дядик так заходився знімати сюжет, що спочатку підійшов до поліцейського-жінки, вимагаючи представитися, а згодом взагалі вискочив на проїзжу частину дороги, щоб відзняти Михайленко. Судячи з відео, Олег Дядик розчинився у процесі зйомки і забув, що знаходиться на дорозі.

Вочевидь, що Дядик ні секунди не чекав. Він просив надати йому відео, але одразу переходив у наступ, не даючи часу поліцейським на надання відео.

Патрульний Андрій Михайленко, побачивши, що депутат вибіг на дорогу, гучно почав кричати, що порушуються законні вимоги поліцейського. Вийшов з машини і відтягнув депутата з проїзжої частини, де їхала маршрутка жовтого кольору. Схоже, що патрульний попередив аварійну ситуацію.

Суб'єктивно підвищений тон патрульного звучав як прояв емоцій. Шарпання - як прояв агресії. 

Але об'єктивно у цьому процесі розбереться керівництво Кременчуцького відділу патрульної поліції, яке почало службове розслідування з приводу заяви депутата.

Подальші події обласний депутат не виклав у соцмережу. Але, "Кременчуцька газета" повідомляє з власних джерел, що депутата таки оштрафували на 510 грн, так як порушення мало місце.

Наразі сторони не давали коментарі, з приводу того, чи усвідомлювали вони, хто перед ними. Чи знав депутат, що його зупинив колишній журналіст-опозиціонер? Чи впізнав поліцейський депутата?

– Даний співробітник спрямований на додаткове навчання в рамках підрозділу. Випадок не залишиться без уваги в рамках дисциплінарного статуту. Керівництво патрульної поліції повною мірою зацікавлене у покращенні якості поліцейських послуг та вдосконалення всіх аспектів служби, – повідомив керівник патрульної поліції Кременчука Олександр Борзенко.

Доречі!

 Остання сесія облради супроводжувалася штовханиною та блокуванням ради. Олегу Дядику депутат Іван Близнюк обіцяв "набити пику". Дядик обіцяв відповісти тим же.

Фото у соцмережі Фейсбук з сесії Полтавської облради  виклав фотограф Дмитро Бабець

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дядик #поліція #патруль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...