• Головна
  • Маленьку кременчужанку мордують родичі на очах у суспільства. Хто врятує дитину? ВІДЕО
Хто врятує дитину?
12:18, 27 травня 2021 р.

Маленьку кременчужанку мордують родичі на очах у суспільства. Хто врятує дитину? ВІДЕО

Хто врятує дитину?
Маленьку кременчужанку мордують родичі на очах у суспільства. Хто врятує дитину? ВІДЕО

В Україні багато подібних історій. Громадські організації відстоюють права матусь та дітей. Тим часом...

У Кременчуці вже другий рік маленьку дівчинку на ім’я Мелісса мордують родичі. Дівчинку фактично викрали у матері, коли їй було 3 рочки. Попри чисельні постанови суду, кримінальні провадження та виїзди працівників виконавчої служби на місце події, дитину не віддають матері.

Родичі виривають волосся матері, б’ються та влаштовують провокації на очах у правоохоронців при спробі відібрати дитину згідно рішення суду з виконавцями.

Чисельні репортажі журналістів, розголошення – поки що все марно. Причина – колізія у законодавстві та у перекиданні відповідальності уповноваженими органами один на одного.

Суд встановив місце проживання з матір’ю, а згодом ще й постановив відібрати дитину у примусовому порядку. Натомість крихітку буквально мордують її родичі, очі яких залиті бажанням помститися матері. Усі державні та міські служби – перекидають «стрілки» один на одного.

Батько дівчинки відібрав дитину у рідної матері та віддав бабусі, як ляльку. Крихітці наразі 5 років. Батько разом з бабою, чоловіком баби та тіткою ховають дитину від мами та і від усього світу.

Адвокат, психолог, виконавці, сусіди – всі стали свідком, як руйнують психіку дитини, видаючи намагання люблячою матері повернути доньку за щось загрозливе для Мелісси. Батько через ненависть замінив маму Мелісси бабусею. А правоохоронці займаються бездіяльністю.

Марина Реус благає суспільство про допомогу!

Жінку знають у місті Кременчуці, адже вона була кандидатом у депутати до місцевої ради на минулих виборах. Тоді вона навіть не здогадувалася, що їй доведеться рятувати власну дитину від родичів. На своїй сторінці у ФБ мати веде рахунок днів від того моменту, коли дитину у неї фактично викрали.

Журналісти 05366 поспілкувалися з пані Мариною і розпитали докладно про подію. Ось що вона розповіла.

Перший чоловік Марини помер 17 років тому. Від першого шлюбу у неї народилася старша донечка, якій наразі вже 17 років. Донечці було 9 місяців, коли не стало батька. З дитиною Марина жила у власній 3-кімнатній квартирі, повністю забезпечена, у добрих стосунках з свекрухою та з усіма родичами. Жінка має добру репутацію у місті.

Після багатьох років суму за щасливим подружнім життям, жінка все ж таки зважилася на другі стосунки з новим знайомим. З Ростиславом Лисенко шлюб не реєстрували. Ростислав обрав місцем проживання квартиру Марини. До того, що жінка завагітніє чоловік не був готовий, але й не заперечував, коли вона твердо вирішила народжувати другу донечку. У шлюб не кликав, але батьківство дитини, яка народилася у 2015 році підтвердив у РАЦС. Після народження доньки Меліси через деякий час стосунки почали згасати. Чоловік жив у Марини, але ніби чужий. Після спроби жінки з’ясувати причини такого ставлення той ображений пішов з дому жити до своєї матері.

Тоді Марина оформила документи  на молодшу свою дитину , як потребує того законодавство.

19 березня 2019 року виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, обстеживши умови життя Мелісси визначив місце проживання дитини з матір’ю. А батькові встановили дні для зустрічі на його території – 1,5 доби на тиждень. 

Реус жила з двома донечками і з усім справлялася. Жінка працює, усім забезпечена, донечок ростила в любові та ніжності. Марина не перешкоджала побаченням батька з дитиною. У жовтні 2019 року вони домовилися про те, що дитина поживе з батьком 2 тижні. Сама ж пройшла через медичну операцію.

 Мати не могла підозрювати, що ця довірливість стане її фатальною помилкою.

У день, коли Марина Реус мала забрати молодшу донечку до дому, батько відключив всі телефони. Жінка приїхала до квартири, але їй ніхто не відчинив. Не одразу усвідомила, що батько вирішив вкрасти дитину.

Розгублена мати звернулася до суду.

27.08.2020 року Автозаводський районний суд виніс рішення: «Відібрати дитину Лисенко Меліссу» від батька та повернути матері.  Сплатити 20000 грн моральної шкоди матері.

16.01.2021 року знову відбулося засідання комісії у міськвиконкомі. ЦЬого разу було обстежено умови проживання дитини у матері та у батька. Комісія знову винесла вердикт: дитина має жити з матір'ю. Відео аргументів батька Марина виклала у соцмережу: ТУТ

Батько після цього почав ховати дитину не тільки від матері, але й від цілого світу.

Дитину забрав з дитячого садочка, де раніше працювала пані Реус і перевів до приватного. Марина приходила і у приватний садочок, щоб бачитися з донечкою. Тоді батько взагалі перестав водити дитину до садочка. При цьому сусіди стверджують, що у дитини через дії батька більше немає друзів. Дівчинка живе у двокімнатній квартирі з батьком, бабусею, чоловіком бабусі та сестрою батька. Батько працює і дитину лишає на бабусю або няньку. У дворі дитина не гуляє з дітьми. Хтось з родичів виводить дитину тільки удвох та при наявності автомобіля. При наближенні матері, виконавчої служби, поліції дитину хапають на руки та увозять на автомобілі. На момент виїзду виконавчої служби на місце проживання, батько дитину ховає у одній з трьох своїх квартир.

Поліція каже, що вилучати дитину повинні представники виконавчої служби, вони лишень спостерігачі за дотриманням законодавства. Представники виконавчої служби кілька разів марно намагалися вилучити дитину. Останнім разом батько впустив до квартири виконавців у присутності адвокатів з обох сторін, але сестра батька зчинила провокацію. Дитину мали вилучити на підставі рішення суду, до квартири приїхали журналісти телеканалу «Візит». Але адвокат батька заявив, що дитина не бажає йти з мамою, хоча по законодавству до 10 років бажання дитини не враховується. При цьому адвокат Марини пояснив, що дитину психологічно налякали. Дитину налякали, що мама забере її з охоронцями і поведе до якогось іншого (неіснуючого) тата, що мама несе небезпеку. Дитина повторювала слова-залякування бабусі, тітки й батька, які спотворюють спогади дитини про матір.

Сестра Ростислава Лисенка вчинила провокацію. Вона накинулася на Марину Реус прямо у той момент, коли виконавча служба, правоохоронці, адвокати і четверо членів сім’ї перебували у квартирі на офіційному вилученні дитини. У цій тисняві сестра батька почала шарпати Марину, і написала заяву, ніби вона потерпіла у цій справі.

Наразі адвокат Марини Реус звернувся до суду зі скаргою на дії виконавчої служби, адже вони дитину так і не вилучили. Суд має надати роз’яснення, яким чином, щоб не порушити законодавство, Марина може примусом відібрати дитину. Адже, проявляючи законослухняність, виконуючи судові вимоги та сподіваючись на доброчинність виконавчої служби, Марина досі не може врятувати власну дитину з полону родичів, які порушують закон і право дитини на спілкування та проживання з матір’ю.

Натомість сестра Ростислава Лисенко вимотує гаманець Марини, яка змушена захищатися і доводити у суді, що вона не нападниця, а жертва у ситуації.

Як розповідає Марина, колишній цивільний чоловік так і сказав, що йому легше її знищити, ніж судитися.

« У нього 4 адвокати, на які потрібні гроші. І у мене тепер по двом справам вимушено 2 адвокати! Чоловік з очима, залитими кров’ю виснажує мене морально, фізично та матеріально! Я не розумію, що сталося, чому він обрав такий шлях? Замість на адвокатів, ці гроші можна було витратити на нашу Меліссу. Замість такої нищівної атаки, він міг би у мирі бачитися з дитиною у будь-який час! Але він краде у нашої донечки Мелісси живу, люблячу, рідну маму, руйнує психіку дитини!» - розповідає Реус журналістам зі сльозами на очах.

Марина звернулася до громадських організацій! Наразі намагається привернути увагу суспільства до проблеми! Жінка, хоч і у розпачі, але не на хвилину не відступить! Дитина має жити з матір’ю і це підтверджує суд.

Нажаль в Україні закони не захищають малих дітей від викрадення власними батьками. Штраф для багатих батьків – це ніщо. Законодавство кидає на призволяще батьків, чиїх дітей викрадають, розлучають і руйнують зв’зок. Часто на матеріально забезпеченого батька чи мати немає управи – гроші дозволяють знущатися з потерпілої сторони та руйнувати спогади дитини.

Побажаємо Марині перемоги, адже це бій за життя найдорогоціннішої у світі для матері донечки!

Раніше ми писали: За викрадення власної дитини - за грати на 6 років: нардепи збирають підписи за законопроект

Посилання на сюжети за участі Марини Реус:

https://fb.watch/5Lf5nK9EEr/

Під час спроби вилучити дитину представники виконавчої служби поводяться непрофесійно, маму буквально ввели в оману. Вилучення мало відбутися примусово. Батько тримає доньку. Мелісса розповідає, що БУЛА РЕПЕТИЦІЯ. Дівчинка стверджує, що вона боїться мами, бо їй розповіли, що у неї не буде батька: 

https://fb.watch/5Lfelsn6ZK/

з 24хв 27 сек

з 12 хв 10 сек

з 34 хв 45 с

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маринареус #мелісса #кременчук #діти #виконавці #суд
12,0
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...