• Представниця Полтавської області стала чемпіонкою України 2021 з веслування
10:50, 29 травня 2021 р.
Надійне джерело

Представниця Полтавської області стала чемпіонкою України 2021 з веслування

Представниця Полтавської області стала чемпіонкою України 2021 з веслування. Про це повідомили у пресслужбі Федерації каное України.

26 травня, під час змагань Діана Танько з Полтави здобула золоту медаль у дисципліні 1000 м на байдарці з результатом 4.01,40.

Таким чином спортсменка стала чемпіонкою України 2021 року з веслування.

Другою на цій же дистанції стала Інна Грищун, яка теж з Полтавщини. Вона подолала 1000 м за 4.01,62.

Діана Танько народилася 27 серпня 1997 року в Полтаві, є майстром спорту України. Переможниця і призерка Кубку України в різних видах програми.

Між іншим, полтавська байдарочниця Діана Танько оскаржує результати Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської, згідно з якими відібрали учасників олімпійської збірної України. Переглянувши відеозапис трансляції Кубку України, спортсменка зауважила невідповідність з результатами змагання, вказаними суддями в протоколах.