Ті, хто захворів матимуть можливість взяти участь у додатковій сесії ЗНО

Ті, хто захворів матимуть можливість взяти участь у додатковій сесії ЗНО

Ознаки захворювання є підставою для участі в додатковому ЗНО

Підвищена температура, біль у горлі, головній біль або кашель напередодні тестування є підставою для участі учасника ЗНО в додатковій сесії тестування.

Про це під час вебінару, присвяченого питанням проведення зовнішнього оцінювання, сказав в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

У МАУП нагадують, що у разі захворювання, ЗНО можна відкласти.

Якщо у вас підвищилася температура, відчуваєте біль у горлі, відчуваєте головний біль, розпочався сухий кашель або ви відчуваєте певне ускладнення дихання, будь ласка, не зволікайте і звертайтеся до сімейного лікаря, йдіть не на ЗНО, а до сімейного лікаря.

Ті, хто захворів матимуть можливість взяти участь у додатковій сесії тестування, якщо нададуть довідку до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, яка є підставою для реєстрації на додаткову сесію з певного навчального предмета.

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії тестування через хворобу, що підтверджено відповідною довідкою, мають право взяти участь у додатковій сесії ЗНО.

Реєстрація на додаткову сесію здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти протягом п’яти робочих днів після дня проведення ЗНО з відповідного предмета.

зно тести кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
14 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии