• Головна
  • Які професії найактуальніші серед вакансій Полтавщини
13:29, 31 травня 2021 р.

Які професії найактуальніші серед вакансій Полтавщини

Які професії найактуальніші серед вакансій Полтавщини

16,4 тисячі вакансій з початку року і по квітень включно було зареєстровано службою зайнятості Полтавщини.

40% пропозицій роботи – у сільському господарстві; 17% вакансій на підприємствах переробної промисловості; 9% – у будівництві; 8% – в оптовій та роздрібній торгівлі.

Нестача кадрів спостерігається за спеціальностями: медсестра і медбрат стаціонару, інспектор пенітенціарної системи, начальник відділу поштового зв’язку, лікар медицини невідкладних станів, лікар загальної практики-сімейний лікар, токар-розточувальник, фрезерувальник, електромеханік з ліфтів тощо.

Дефіцит вакансій існує за спеціальностями: продавець-консультант, спеціаліст державної служби (місцевого самоврядування), кухар, прибиральник, бухгалтер та іншими.

Найбільша невідповідність попи ту і пропозиції робочої сили - у службовців та керівників (33 особи), кваліфікованих робітників сільського господарства (30 осіб), технічних службовців (19 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (18 осіб).

У середньому в області, станом на 1 травня, на одне вільне робоче місце претендувало 11 безробітних (торік на цю ж дату – 12).

21,8 тисячі зареєстрованих безробітних отриали послуги центру працевлаштування, що на 14% менше, ніж у минулому році.

Серед загальної кількості зареєстрованих безробітних чоловіків - 8,9 тисячі (або 41%), жінок – 12,9 тисячі (або 59%).

28% безробітних – молоді люди до 35 років; 27% – віком від 35 до 44 років; 27% – від 45 до 55; 18% – понад 55 років. Цікаво, що половина безробітних Полтавщини має вищу освіту, 37% – професійно-технічну, 13% – загальну середню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безробітний #кременчук #полтавщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...