Компанію "Лукас" бажають знищити: підприємство хотять знести і побудувати транспортну розв'язку

Компанію "Лукас" бажають знищити: підприємство хотять знести і побудувати транспортну розв'язку

У Кременчуці можуть знести кондитерську компанію "Лукас". Про це розповів представник компанії, керівник юридичного департаменту Ігор Лишевський на зустрічі з губернатором Полтавщини Олегом Синєгубовим.

Територія підприємства, на якому працюють більше 800 працівників, розташована у міжбудівельній зоні. Планується, що на місці розташування підприємства побудують транспортну розв'язку.

З 2015 року вносилися зауваження з цього приводу. Компанія зверталася до керівництва містом. Але за тим, що стало відомо, у новому генплані міста, який вже проходить відповідні експертизи, дані зауваження не прийняті.

"Ми не проти будівництва транспортної розв'язки, але просимо обійти компанію. У компанії працюють близько 800 осіб, які можуть залишитися без роботи."

При цьому від підприємства залежать і інші підприємства Полтавщини, які є постачальниками сировини.

Більше того, компанія для відповідності міжнародним стандартам та новим складним умовам ринку, постійно інвестує кошти в обладнання, в розвиток. Відтак підприємство бере кредити. Через розташування у червоній зоні, банки довго розглядають рішення про надання кредиту. Замісць днів на розгляд запиту на кредит, розглядають місяцями.

Також, через розташування у цих червоних лініях, проблеми виникають і при проведенні ремонту або модернізації території. Знову таки потрібно багато додаткових дозволів та документів для будь-яких дій.

Під підприємством проходить і труба водопостачання, яка задовольняє потреби третини населення міста у воді.

Ігор Лишевський просив губернатора Олега Синєгубова створити робочу группу для вирішення проблеми, щоб залишити існуюче підприємство та внести зміни до генплану, чим зберегти близько 800 робочих місць та дозволити підприємству і далі розвиватися.  

Олег Синєгубов зазначив, що звернення прийнято до роботи і буде розглянуто.

лукас підприємство кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1486 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии