• Главная
  • "ТЕЦ" хоче підвищити тариф на тепло на 53,5%. Про сьогоднішні слухання оголосили хитро
08:58, 29 июня 2021 г.

"ТЕЦ" хоче підвищити тариф на тепло на 53,5%. Про сьогоднішні слухання оголосили хитро

"ТЕЦ" хоче підвищити тариф на тепло на 53,5%. Про сьогоднішні слухання оголосили хитро

ТЕЦ підвищить вартість теплової енергії на 53,5%.

Вони проводять громадські слухання прямо сьогодні о 14 годині. Висловити свій протест можна, якщо зареєструватися об до 11 години по електронній поштовій адресі.

Варто додати, що ТЕЦ опублікувало оголошення наступного змісту 25 червня - тобто у п'ятницю, перед трьома вихідними днями. Складається враження, що зроблено це навмисно, щоб ніхто не встиг заявити своє "НІ!". А ціни для населення стрибнуть на 53,5%. Здавалося б, громада має право виступити проти такого тарифного геноциду!

"ТЕЦ" хоче підвищити тариф на тепло на 53,5%. Про сьогоднішні слухання оголосили хитро, фото-1

Повідомлення про проведення відкритих слухань проєкту змін до тарифів на виробництво теплової енергії опублікувало на своїй сторінці ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

 Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП № 866 від 30 червня 2017 року та Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, повідомляє,

що  29.06.2021року о 14:00 у приміщенні конференц залу ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, відбудеться відкрите слухання проєкту зміни до тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2021 рік.

Через карантин відкрите слухання проєкту відбудеться в режимі відеоконференції.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту змін до тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2021 рік, у режимі відеоконференції приймаються до 11:00 год. 29 червня 2021 року у електронному вигляді на електронну пошту [email protected] або в письмовому вигляді за адресою: 39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2.

В заявці просимо вказувати своє прізвище, ім’я та по-батькові, адресу проживання, контактний номер телефону, електронну адресу. Після реєстраціі учасника на електронну адресу буде надіслано ідентифікатор конференції.

А це розрахунок змін тарифів, які додають:

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#тец #тепло #тарифи
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...