Хто дезінформує населення? Чи у безпеці споживачі продукції "Глобинського м'ясокомбінату"?

Хто дезінформує населення? Чи у безпеці споживачі продукції "Глобинського м'ясокомбінату"?
Вчора ми повідомляли про отруєння 16 працівників м'ясокомбінату.
На Полтавщині за фактом отруєння працівників «Глобинського м’ясокомбінату» розпочато досудове розслідування.

Глобинська окружна прокуратура назвала ймовірну причину отруєння 16 працівників - проведення ремонтних робіт у приміщеннях.

Відтак, вже сьогодні у ЗМІ з'явилася новина про заборону працювати даному м'ясокомбінату протягом 10 діб. Журналісти посилаються на Держпродспоживслужбу.

 Держпродспоживслужба відмінила це рішення про заборону, але не дуже про це розповсюджується:

На офіційному сайті останньої (по Полтавській області) про заборону 13 липня не йдеться, лишень про проведення перевірки.

14 липня о 15:33 опубліковано результати перевірки на головному сайті Держпродспоживслужби. За тим, що розповідають знайшли порушення. На підприємстві винуватці не зупиняючи процесс виробництва влаштували ремонт з застосуванням хімічних речовин на другому поверсі - підлогу ремонтували. Отруїлися люди... Між іншим м'ясна продукція несумісна з будівельними хімічними речовинами, але продуктів там було більше 4 тонн.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області за результатами перевірки винесено рішення про припинення обігу харчових продуктів на потужності цеху напівфабрикатів ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат», а також рішення про вилучення з обігу м’ясних продуктів загальною вагою 4131,3 кг. 

Але заміри показали, що станом на 14 липня вже все в нормі:

Кременчуцьким відокремленим підрозділом Державної установи «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб» проведено відбір зразків повітря робочої зони. За результатами проведених досліджень повітря робочої зони в цеху напівфабрикатів та у невиробничому приміщенні на 2 поверсі (де проводилися роботи по облаштуванню підлоги) вміст речовин, що досліджувалися: ксилолу, бензолу, толуолу, не перевищує граничнодопустимих концентрацій.  

На сайті Держпродспоживслужби немає повідомлення про заборону працювати.

Те саме пише і саме підприємство " Глобинський м'ясокомбінат" на своєму офіційному сайті у хронології прийнятих рішень:

Сьогодні підприємством від Держпродспоживслужби отримано Рішення № 20 від 14 липня 2021 року щодо скасування Рішення про тимчасове припинення обігу харчових продуктів №18 від 13 липня 2021 року на потужності цеху напівфабрикатів. Підприємство може продовжувати роботу в штатному режимі (ознайомитися з документом можна на офіційному сайті компанії Глобино).

Аналіз повітря в робочій зоні показав, що наразі всі показники в межах норми та безпечні для здоров’я людини згідно Протоколу №1 від 13.07.2021 р., який був виданий Кременчуцьким ВП ДУ «Полтавський ОЦКПХ МОЗ» (ознайомитися з документом можна на офіційному сайті компанії Глобино).

Потруїлися працівники, у лікарні полежали пару днів, м'ясо ніби на підприємстві знищили, на тому і порішали.

Працюватимуть, судячи з усього, далі у штатному режимі. 

м'ясокомбінат кременчук глобино
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
329 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии