• Главная
  • Блогер Шарій взявся рятувати Кременчук від нацистів! У мерії прореагували на "фотошоплення"
10:44, 28 июля
Надежный источник

Блогер Шарій взявся рятувати Кременчук від нацистів! У мерії прореагували на "фотошоплення"

Блогер Шарій взявся рятувати Кременчук від нацистів! У мерії прореагували на "фотошоплення"

Шарій показав на своєму ютуб-каналі жахливі кадри з Кременчука. Наче у Кременчуці нацисти свастику розповсюджують. У поліції ж криміналу не побачили.

Міський голова Віталій Малецький вважає, що пан блогер дещо підфотошопив матеріали. Про це він сьогодні говорив на засіданні виконкому.

Проблема була, але не так, як виклав Шарій на своєму каналі, стверджує Малецький. А мова про відео, яке Анатолій Шарій виклав на своєму каналі. Якщо перекласти все викладене блогером, у кременчуці живуть нацисти, які викладають плитку біля садочку у вигляді свастики.

Щось Шарій помітив у Кременчуці з ряду розіп'ятих хлопчиків, стріляних снігурів та вбивць "руського" язика.

А як все було насправді, розповів міський голова Віталій Малецький.

На минулому засіданні виконкому міський голова сам підняв питання про те, що підрядник, виконуючи роботу по облаштуванню дитячого майданчику не підійшов відповідально до своєї роботи. М'яку плитку не закріпили. Хтось поперегортав плитку і утворився орнамент. Не так, щоб повністю свастика, але дещо схоже. Було надано фото на минулому засіданні виконкому. Міський голова дав на минулому тижні доручення відповідним службам це все виправити. 

Але за тиждень цю тему відшукав блогер, "цікавий у певних колах", як висловився міський голова.

І на своїх відео показав вже чорний хрест нацистів, примальований до фотографії з майданчика. У мерії припускають, що оператор перед зйомкою заздалегідь повикладала все, як треба, щоб було що зняти. Адже фото дещо відрізняються від того, що було і що показали.

ТОж міський голова Віталій Малецький відреагував на цю подію. На засіданні виконкому мер відреагував більш жорсткіше на бездіяльність підрядника. 

Будівельника було відсторонено від робіт, прийнято рішення про розірвання договору через те, що плитка не закріплена. Доручення виконкому не було виконано. Майданчик досі не передано на баланс міста, роботи не завершені, а доступ до території не закритий.

Малецький доручив територію передати під відповідальність управління благоустрою, якому доручено привести все до ладу.

Варто додати оцінку діяльності блогера. ЙОго не цікавила проблема благоустрою або безвідповідальності комунальних чи приватних структур. Він побачив картину, як ціла Україна на чолі з Кременчуком потопає в нацизмі. Бурхливою фантазією соцмережі назвали відео блогера.

Кременчужани жартували у соцмережах з цього приводу:

- скоро понаїдуть Скабєєва та пан "ПТН ПНХ",

- ще не доїли хлопчиків, як пора вже плитку перекладати,

- снігурів з фотокамерами понапускав, знімають.

Критикували блогера і через зйомку неповнолітнього. Є сумніви щодо наявності згоди батьків у автора відео, а обличчя юнака не приховане.

З перегорнутої невідомими плитки на майданчику зробили дещо фантастичне. Але ж не вперше, тому нікого це не дивує. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#шарій #блог #нацизм
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...