• Главная
  • Кримінал у Кременчуці: чоловік заборгував аліменти і отримав вирок суду
11:42, 4 августа
Надежный источник

Кримінал у Кременчуці: чоловік заборгував аліменти і отримав вирок суду

Кримінал у Кременчуці: чоловік заборгував аліменти і отримав вирок суду

06 травня 2021 року Автозаводський районний суд м. Кременчука у складі головуючого судді Малтиза А.В розглянув кримінальну справу.

Чоловік вчинив кримінальний проступок за встановлених досудовим розслідуванням обставин.

Встановлено, що батько грубо порушуючи вимоги ст. 51 Конституції Україниглави 15 Сімейного кодексу Українист. 12 Закону України «Про охорону дитинства», згідно з якою батьки зобов`язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття та забезпечувати інтереси дітей, достовірно знаючи про те, що згідно з рішенням суду та виконавчого листа, зобов`язаний сплачувати аліменти на користь своєї колишньої цивільної дружини, на утримання малолітньої дитини, в розмірі 1/6 частини зі всіх видів заробітку, щомісячно, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку та не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, маючи змогу отримувати стабільний заробіток та сплачувати аліменти, будучи попередженим про кримінальну відповідальність за ухилення від сплати аліментів, умисно, злісно ухилився від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання малолітньої доньки, так як офіційно не працевлаштувався, на обліку в центрі зайнятості не перебував, допомоги на утримання дитини не надавав.

У чоловіка виникла заборгованість по сплаті аліментів у розмірі 34 277 грн., що сукупно перевищує суму виплат за три місяці відповідних платежів.

Суд кваліфікує дії обвинуваченого за ч. 1 ст. 164 КК України як кримінальний проступок, оскільки він злісно ухиляється від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дитини ( аліментів).

Зазначені обставини встановлені органом досудового розслідування і викладені в обвинувальному акті, який затверджено прокурором, який звернувся до суду з клопотанням про його розгляд у спрощеному порядку, не оспорюються обвинуваченим, про що ним подана відповідна заява за участю захисника.

Згідно ч. 2 ст. 381 КПК України, суд розглядає обвинувальний акт щодо вчинення кримінального проступку без проведення судового розгляду в судовому засіданні за відсутності учасників судового провадження, якщо обвинувачений не оспорює встановлені під час дізнання обставини і згоден з розглядом обвинувального акта.

                Суд ухвалив  визнати винним кременчужанина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.164 КК України  та призначити йому покарання у виді громадських робіт на строк 100 (сто) годин.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#суд #кримінал
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...