• Главная
  • Стало відомо, на який вирок суду затягнув гріх мами-одиначки, яка разок вкусила сусідку
09:41, 6 августа
Надежный источник

Стало відомо, на який вирок суду затягнув гріх мами-одиначки, яка разок вкусила сусідку

Стало відомо, на який вирок суду затягнув гріх мами-одиначки, яка разок вкусила сусідку

Про страсті на кухнях у Кременчуцьких малосімейках ми дізналися з реєстру судових рішень.

11 травня 2021 року Автозаводський районний суд м.Кременчука в складі головуючої судді Обревко Л.О. розглянув дивну справу.

Уродженка с.Корчине, Миколаївської області, яка має середню освіту, не заміжня, не працююча, на утриманні має малолітню доньку , інвалід 2-ї групи по зору, раніше не судима зізналася у скоєному кримінальному проступку.

04.03.2021 близько 15-00 години, обвинувачена, перебуваючи у приміщенні кухонної кімнати секції № 27 житлового будинку малосімейного типу, за місцем свого проживання, де між нею та сусідкою, виникла сварка, в ході якої обвинувачена , з метою реалізації свого злочинного умислу, направленого на спричинення тілесних ушкоджень потерпілій, на грунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно небезпечні наслідки, та бажаючи їх настання, схопивши правою рукою потерпілу за ліву руку, вкусила останню за перший палець лівої кисті, тим самим спричинила останній тілесні ушкодження.

Виявлені тілесні ушкодження у вигляді: саден першого пальця лівої кисті, які ускладнилися флегмою лівої кисті, які за ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров`я.

Обставинами, які пом`якшують покарання обвинуваченої відповідно до ст.66 КК України, суд визнає щире каяття, активне сприяння у розкритті кримінального правопорушення.

Обвинувачена є інвалідом 2-ї групи.

Суд ухвалив визнати винною пані, що кусається у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.2 ст. 125 КК України та призначити їй покарання у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850,00 грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль #суд
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...