• Главная
  • Шоколадний монстр, а не крадійка, завелася в "АТБ", один раз вкрала, а зізнання підписала про багато разів
09:22, 8 августа
Надежный источник

Шоколадний монстр, а не крадійка, завелася в "АТБ", один раз вкрала, а зізнання підписала про багато разів

Шоколадний монстр, а не крадійка, завелася в "АТБ", один раз вкрала, а зізнання підписала про багато разів

Дивна крадійка отримала судовий вирок у Кременчуці. За матеріалами судової справи, не жінка, а якийсь шоколадний монстр. Жінку ніби затримали під час викрадення шоколаду, а згодом вона чомусь зізналася, що багато разів ходила до магазину і крала шоколад... Так багато, що аж не віриться...

Але суддя у всьому розібрався і зізнання жінки вважав щирим і не примусовим. Відтак жінка зізналася, що прямо ходила по всім магазинам "АТБ" і крала шоколадки...

Мама одиначка отримала строк - 1 рік умовно. 

У судовому реєстрі про обставини йдеться:

10 березня 2021 року, близько 18:00 год., більш точного часу в ході досудового розслідування встановити не виявилось за можливе, ОСОБА_1 разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окреме провадження, перебувала у приміщенні магазину ТОВ «АТБ-маркет», який розташований за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, буд. 3-а. Під час перегляду товару в ОСОБА_1 разом з особою, матеріали відносно якої виділені в окреме провадження, виник протиправний умисел, спрямований на таємне викрадення матеріальних цінностей, за попередньою змовою для власного збагачення. ОСОБА_1 усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення врегульованих законом суспільних відносин власності, з приводу володіння, користування і розпорядження майном, і бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, за попередньою змовою з особою, матеріали відносно якої виділені в окреме провадження, таємно, шляхом вільного доступу викрала майно, яке належить ТОВ «АТБ-маркет», а саме: шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 83,90 грн. за штуку, в кількості 11 шт., загальною вартістю 769,08 грн. Після скоєння злочину ОСОБА_1 разом з особою, матеріали відносно якої виділені в окреме провадження, з місця вчинення кримінального правопорушення з викраденим майном зникла та розпорядилась ним на власний розсуд, чим спричинив ТОВ «АТБ-маркет» матеріальну шкоду на суму 769,08 грн.

Вона ж, 12 березня 2021 року, близько 16:30 год., більш точного часу в ході досудового розслідування встановити не виявилось за можливе, разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окреме провадження, перебувала у приміщенні магазину ТОВ «АТБ-маркет», розташованого за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, квт. 101, буд. 10-д. Під час перегляду товару в ОСОБА_1 та особи, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, виник протиправний умисел, спрямований на таємне викрадення матеріальних цінностей, за попередньою змовою для власного збагачення. ОСОБА_1 усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення врегульованих законом суспільних відносин власності, з приводу володіння, користування і розпорядження майном, і бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, діючи повторно, за попередньою змовою з особою, матеріали відносно якої були виділені в окреме провадження, таємно, шляхом вільного доступу викрала майно, яке належить ТОВ «АТБ-маркет», а саме: шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 69,80 грн. за штуку, в кількості 16 шт., шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 77,90 грн. за штуку, в кількості 5 шт., шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 83,90 грн. за штуку, в кількості 5 шт., загальною вартістю 1604,92 грн. Після скоєння злочину ОСОБА_1 разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окреме провадження, з місця вчинення кримінального правопорушення з викраденим майном зникла та розпорядилась ним на власний розсуд, чим спричинив ТОВ «АТБ-маркет» матеріальну шкоду на суму 1604,93 грн.

Вона ж, 13 березня 2021 року, близько 14:40 год., більш точного часу в ході досудового розслідування встановити не виявилось за можливе, разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, перебувала у приміщенні магазину ТОВ «АТБ-маркет», розташованого за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, буд. 3-а. Під час перегляду товару в ОСОБА_1 та особи, матеріали відносно якої були виділені в окреме провадження, виник протиправний умисел, спрямований на таємне викрадення матеріальних цінностей, за попередньою змовою для власного збагачення. ОСОБА_1 усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення врегульованих законом суспільних відносин власності, з приводу володіння, користування і розпорядження майном, і бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, діючи повторно, за попередньою змовою з особою, матеріали відносно якої були виділені в окреме провадження, таємно, шляхом вільного доступу викрала майно, яке належить ТОВ «АТБ-маркет», а саме: шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 69,80 грн. за штуку, в кількості 7 шт., шоколад «Lacmi» 295 гр. вартістю 60,50 грн. за штуку, в кількості 5 шт., загальною вартістю 659,25 грн. Після скоєння злочину ОСОБА_1 разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окреме провадження, з місця вчинення кримінального правопорушення з викраденим майном зникла та розпорядилась ним на власний розсуд, чим спричинив ТОВ «АТБ-маркет» матеріальну шкоду на суму 659,25 грн.

Вона ж, 15 березня 2021 року, близько 18:15 год., більш точного часу в ході досудового розслідування встановити не виявилось за можливе, разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, перебувала у приміщенні магазину ТОВ «АТБ-маркет», розташованого за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Київська, буд. 5-а. Під час перегляду товару у ОСОБА_1 та особи, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, виник протиправний умисел, спрямований на таємне викрадення матеріальних цінностей, за попередньою змовою для власного збагачення. ОСОБА_1 усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення врегульованих законом суспільних відносин власності, з приводу володіння, користування і розпорядження майном, і бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, діючи повторно, за попередньою змовою з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, таємно, шляхом вільного доступу викрала майно, яке належить ТОВ «АТБ-маркет», а саме: шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 77,90 грн., в кількості 10 шт., шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 69,80 грн., в кількості 8 шт., шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 83,90 грн., в кількості 8 шт. та стартового пакету «Київстар» в кількосі 1 штука вартість якого становить 99,90 грн., загальною вартістю 2108,50 грн.        Після чого, ОСОБА_1 разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, з місця вчинення кримінального правопорушення з викраденим майном зникла та розпорядилась ним на власний розсуд, чим спричинила ТОВ «АТБ-маркет» матеріальну шкоду на суму 2 108,50 грн.

Вона ж, 15 березня 2021 року, близько 19:10 год., більш точного часу в ході досудового розслідування встановити не виявилось за можливе, разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, перебувала у приміщенні магазину ТОВ «АТБ-маркет», розташованого за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, буд. 3-а. Під час перегляду товару в ОСОБА_1 та особи, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, виник протиправний умисел, спрямований на таємне викрадення матеріальних цінностей, за попередньою змовою для власного збагачення. ОСОБА_1 усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення врегульованих законом суспільних відносин власності, з приводу володіння, користування і розпорядження майном, і бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, діючи повторно, за попередньою змовою з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, таємно, шляхом вільного доступу викрала майно, яке належить ТОВ «АТБ-маркет», а саме: шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 77,90 грн., в кількості 9 шт., шоколад «Lacmi» вартістю 60,50 грн., в кількості 5 шт., загальною вартістю 836,33 грн.        Після чого, ОСОБА_1 разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, з місця вчинення кримінального правопорушення з викраденим майном зникла та розпорядилась ним на власний розсуд, чим спричинив ТОВ «АТБ-маркет» матеріальну шкоду на суму 836,33 грн.

Вона ж, 17 березня 2021 року, близько 16:00 год., більш точного часу в ході досудового розслідування встановити не виявилось за можливе, разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, перебували у приміщенні магазину ТОВ «АТБ-маркет», розташованого за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, квт. 101, буд. 10-д. Під час перегляду товару в ОСОБА_1 та особи, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, виник протиправний умисел, спрямований на таємне викрадення матеріальних цінностей, за попередньою змовою для власного збагачення. ОСОБА_1 усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення врегульованих законом суспільних відносин власності, з приводу володіння, користування і розпорядження майном, і бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, діючи повторно, за попередньою змовою з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, таємно, шляхом вільного доступу викрала майно, яке належить ТОВ «АТБ-маркет», а саме: шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 69,80 грн., в кількості 15 шт., шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 77,90 грн. в кількості 5 шт., шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 83,90 грн. в кількості 5 шт., загальною вартістю 1546,75 грн. Після чого, ОСОБА_1 разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, з місця вчинення кримінального правопорушення з викраденим майном зник та розпорядився ним на власний розсуд, чим спричинив ТОВ «АТБ-маркет» матеріальну шкоду на суму 1546, 75 грн.

Вона ж, 17 березня 2021 року, близько 16:30 год., більш точного часу в ході досудового розслідування встановити не виявилось за можливе, разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, перебували у приміщенні магазину ТОВ «АТБ-маркет», розташованого за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Київська, буд. 5-а. Під час перегляду товару в ОСОБА_1 та особи, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, виник протиправний умисел, спрямований на таємне викрадення матеріальних цінностей, за попередньою змовою для власного збагачення. ОСОБА_1 усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення врегульованих законом суспільних відносин власності, з приводу володіння, користування і розпорядження майном, і бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, діючи повторно, за попередньою змовою з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, таємно, шляхом вільного доступу викрала майно, яке яке належить ТОВ «АТБ-маркет», а саме: шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 69,80 грн., в кількості 24 шт., загальною вартістю 1675,20 грн. Після чого, ОСОБА_1 разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, з місця вчинення кримінального правопорушення з викраденим майном зник та розпорядився ним на власний розсуд, чим спричинив ТОВ «АТБ-маркет» матеріальну шкоду на суму 1675,20 грн.

Вона ж, 17 березня 2021 року, близько 19:10 год., більш точного часу в ході досудового розслідування встановити не виявилось за можливе, разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, перебували у приміщенні магазину ТОВ «АТБ-маркет», розташованого за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, буд. 3-а. Під час перегляду товару в ОСОБА_1 та особи, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, виник протиправний умисел, спрямований на таємне викрадення матеріальних цінностей, за попередньою змовою для власного збагачення. ОСОБА_1 усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення врегульованих законом суспільних відносин власності, з приводу володіння, користування і розпорядження майном, і бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, діючи повторно, за попередньою змовою з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, таємно, шляхом вільного доступу викрала майно, яке належить ТОВ «АТБ-маркет», а саме: шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 83,90 грн., в кількості 6 шт., шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 77,90 грн., в кількості 6 шт., загальною вартістю 809,00 грн.        Після чого, ОСОБА_1 разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, з місця вчинення кримінального правопорушення з викраденим майном зник та розпорядився ним на власний розсуд, чим спричинив ТОВ «АТБ-маркет» матеріальну шкоду на суму 809,00 грн.

Вона ж, 18 березня 2021 року, близько 18:40 год., більш точного часу в ході досудового розслідування встановити не виявилось за можливе, разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, перебували у приміщенні магазину ТОВ «АТБ-маркет», розташованого за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, буд. 3-а. Під час перегляду товару в ОСОБА_1 та особи, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, виник протиправний умисел, спрямований на таємне викрадення матеріальних цінностей, за попередньою змовою для власного збагачення. ОСОБА_1 усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення врегульованих законом суспільних відносин власності, з приводу володіння, користування і розпорядження майном, і бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, діючи повторно, за попередньою змовою з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, таємно, шляхом вільного доступу викрала майно, яке належить ТОВ «АТБ-маркет», а саме: шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 83,90 грн., в кількості 6 шт., шоколад «Milka» 300 гр., вартістю 77,90 грн., в кількості 6 шт., на загальну суму 809,00 грн. Після чого, ОСОБА_1 разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, з місця вчинення кримінального правопорушення з викраденим майном зникла та розпорядилась ним на власний розсуд, чим спричинила ТОВ «АТБ-маркет» матеріальну шкоду на суму 809,00 грн.

Вона ж, 19 березня 2021 року, близько 15:50 год., більш точного часу в ході досудового розслідування встановити не виявилось за можливе, разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, перебували у приміщенні магазину ТОВ «АТБ-маркет», розташованого за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, буд. 3-а. Під час перегляду товару в ОСОБА_1 та особи, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, виник протиправний умисел, спрямований на таємне викрадення матеріальних цінностей, за попередньою змовою для власного збагачення. ОСОБА_1 усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення врегульованих законом суспільних відносин власності, з приводу володіння, користування і розпорядження майном, і бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, діючи повторно, за попередньою змовою з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, таємно, шляхом вільного доступу викрала майно, яке належить ТОВ «АТБ-маркет», а саме шоколаду «Milka» 300 гр., вартістю 83,90 грн., в кількості 5 шт., шоколаду «Milka» 300 гр., вартістю 77,90 грн., в кількості 4 шт., шоколад «Корона макс фан» вартістю 27,90 в кількості 7 шт., на загальну суму 773,67 грн. Після чого, ОСОБА_1 разом з особою, матеріали відносно якої були виділені в окремене провадження, з місця вчинення кримінального правопорушення з викраденим майном зникла та розпорядилась ним на власний розсуд, чим спричинила ТОВ «АТБ-маркет» матеріальну шкоду на суму 773,67 грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...