• Главная
  • Стала відома доля дитини, яку від бабусі хотіли віддати батькові: сусіди відбились від виконавців
07:57, 8 августа
Надежный источник

Стала відома доля дитини, яку від бабусі хотіли віддати батькові: сусіди відбились від виконавців

Стала відома доля дитини, яку від бабусі хотіли віддати батькові: сусіди відбились від виконавців

У Кременчуці знову сімейні стосунки набули резонансних ознак.

У соцмережі потрапило відео, де неповнолітня дівчинка кричить на вулиці. На крики вибігли сусіди і почали знімативідео. Виявляється працівники виконавчої служби прийшли для виконнання  рішення суду. Післясмертіматерідівчинка багато роківпроживала з бабусею. У той час батько потрапив до в'язниці. Після повернення до дому вирішив повернути дитину.

Три роки після смерті мами дівчинку виховувалабабуся. Сусіди оточили дитину і бабусю і не віддали малу.

Про це повідомляють у телеграм-каналі Х* Кременчук.

На всеукраїнському сайті ТСН зацікавилися подією і взяли коментар у виконавчої служби:

"Під час проведення виконавчих дій 4 серпня у порядку, передбаченому законодавством, бабусю дитини було ознайомлено з Постановою про відкриття виконавчого провадження. Остання повідомила, що не заперечує проти виконання рішення суду, якщо дитина самостійно погодиться піти до батька. 5 серпня відбулися примусові дії з виконання рішення суду, до яких були залучені представники органів опіки та правоохоронних органів. Повернути дитину до батька не вдалося, оскільки дитина категорично відмовляється йти до нього", - розповів ТСН.ua Станіслав Титов - начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Полтавській області.

Дитині виконавці шкодузаподіяти не можуть і діятимуть тільки у інтересах дівчинки. Дитина не розлучається з батьками чи опікунами, якщо не бажає, за винятком випадків, коли компетентні органи визначають, що це необхідно в інтересах дитини.

 Станіслав Титов запевнив: "Примусово дитину державний виконавець не візьме за руку і не поведе до батька, допоки вона сама не схоче. Можливо, під час виконання виконавчих дій буде залучено психолога, але насильно дитину відбирати не будуть, адже пріоритетним є захист прав дитини"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...