• Главная
  • Хто сьогодні залишиться без електропостачання? Адреси
09:18, 9 августа
Надежный источник

Хто сьогодні залишиться без електропостачання? Адреси

Хто сьогодні залишиться без електропостачання? Адреси

За повідомленням АТ "Полтаваобленерго", 09.08.2021 з 08:00 до 17:00 год. у зв'язку з проведенням поточних та капітальних ремонтів трансформаторних підстанцій та повітряних електромереж, направлених на поліпшення якості електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів ТП-47, які мешкають за адресами: вул. Чкалова, пров. Сінний, пр. Приозерний, туп. Проточний.

09.08.2021 з 06:00 до 18:00 год. у зв'язку з проведенням поточних та капітальних ремонтів трансформаторних підстанцій та повітряних електромереж, направлених на поліпшення якості електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів ТП-505, які мешкають за адресами: Гімназія №7, вул. Пілотів, 41Б; вул. Дорошенка, вул. Ярослава Мудрого, вул. Чорнобаби, вул. Куруківська, вул. Сагайдачного.

09.08.2021 з 06:00 до 18:00 год. у зв'язку з проведенням поточних та капітальних ремонтів трансформаторних підстанцій та повітряних електромереж, направлених на поліпшення якості електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів ТП-33, 221, 263, 266, які мешкають за адресами: вул. Багратіона, Суворова, Щаслива, Богуна, пров. Фізкультурний, пров. Ударний, пров. Спартаківський, пров. Динамівський, пров. Парковий, пров. 1-й Парковий, вул. Сурікова, Рєпіна, Паризької Комуни, Черняховського, Левітана, Господарська, Попова, Нижня, Дружинницька, пров. Суворова, Південний, Деповський, Господарський, туп. Малокохнівський.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#світло #еклектрика #відключення #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...