• Главная
  • У Кременчуці отримав вирок суду керівник злочинної групи: продавали зброю та наркотики
10:13, 11 августа
Надежный источник

У Кременчуці отримав вирок суду керівник злочинної групи: продавали зброю та наркотики

У Кременчуці отримав вирок суду керівник злочинної групи: продавали зброю та наркотики

У Кременчуці правоохоронці накрили банду злочинців ще у 2019 році. Досі тривала судова справа. 14 травня 2021 року суд оголосив вирок.

Група з трьох осіб переробляла зброю та продавала наркотики.

У реєстрі судових рішень можна познайомитися з деталями справи. Керівника злочинної групи засудили до позбавлення волі на 5 років. При цьому суд прийняв рішення конфіскувати майно.

Всередині 2019 року переслідуючи мотиви незаконного збагачення, будучи особою раніше судимою, в тому числі і за вчинення злочинів, пов`язаних із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, а також вогнепальної зброї, знаючи вимоги законодавства України про те, що вогнепальна зброя відноситься до речей, які вилучені із вільного обігу і не можуть знаходитися у власності громадян без спеціального дозволу, створив організовану групу, тобто стійке об`єднання групи осіб для спільного заняття злочинною діяльністю на тривалий період, а саме вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, корисливого спрямування - незаконна переробка вогнепальної зброї, незаконне виготовлення бойових припасів, незаконне носіння, зберігання та збут вогнепальної зброї, бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

До складу організованої групи чоловік залучив раніше не судимих не працюючих місцевих мешканців, з якими підтримував дружні довірливі відносини.

При створенні організованої групи  використав тривалі зв`язки з та ОСОБА_3 , при цьому усвідомлював, що вказані особи ніде не працюють та не мають постійного джерела доходів, а також мають навики роботи з металами та знання основних частин та механізмів травматичної та вогнепальної зброї, її тактико-технічних характеристик, а також бойових припасів. Крім цього, при створенні організованої групи врахував ту обставину, що має тривалий досвід з реставрації, ремонту та переробки холодної зброї, має навики поводження з токарним інструментом, має у власності декілька токарних станків, а також являється наркозалежною особою, а тому буде беззаперечно виконувати всі його вказівки, з метою отримання наркотичного засобу.

Детально: за посиланням

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...