• Главная
  • Від комунальників до приватників: невакцинованим кременчужанам погрожують звільненням
15:09, 12 августа
Надежный источник

Від комунальників до приватників: невакцинованим кременчужанам погрожують звільненням

Від комунальників до приватників: невакцинованим кременчужанам погрожують звільненням

До ЗМІ міста Кременчука почали надходити заяви від читачів про примушування до вакцинації. 

До редакції 05366.com.ua надійшли скарги, від працівників школи, від працівників дитячого садочку та ми почули розповіді працівників приватних підприємств.

Працівниця дитячого садочку розповіла про примус. Їм сказали, що якщо у садочку будуть невакциновані особи, всіх відправлять за власний рахунок до дому на весь період карантину.

Тож працівники звернулися на урядову гарячу лінію 1545. Там наголосили, що примусу бути не може. Рекомендували діяти на власний розсуд, але якщо від погроз керівництво садочку перейде до дій ( у час карантину), тоді звернутися з заявою повторно і офіційно.

На приватних підприємствах всі розповідають про подібну картину. Але тут натякають на звільнення, адже підприємство на думку власників, можуть обмежити в роботі, або навіть зупинити, що призведе до збитків. Тож, на багатьох підприємствах люди стоять між вибором - вакцинуватися чи звільнятися.

Сьогодні у мерії журналісти піднімали питання стосовно примусу вчителів. Віталій Малецький сказав, що чув про такі випадка, але назвав це "перегибом". Керівник департаменту освіти Геннадій Москалик заявив, що керівники отримали роз'яснення щодо добровільності процедури.

Тут треба розуміти, що підставою для таких настроїв керівників коммунальних та приватних підприємств могли взяти своє коріння через те, про що ми писали раніше:

Так стає зрозумілим, звідкіля гниє риба.
Скарги про примусову вакцинацію можна направляти на урядову гарячу лінію 1545 ( з мобільного безкоштовно).
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вакцина #медики #коронавірус
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...