• Главная
  • Готуйтеся, кременчужани, два дні вас труїтимуть
15:19, 16 августа
Надежный источник

Готуйтеся, кременчужани, два дні вас труїтимуть

Готуйтеся, кременчужани, два дні вас труїтимуть

У Кременчуці сьогодні спекотно,а відтак метеорологи попереджають про сприятливі умови для утворення несприятливих умов життя кременчужан. 

І, хоча таке повідомлення метеорологів має змушувати підприємства зменшувати кількість викидів, натомість на практиці - у ці дні наче все тільки нарощується. Довести щось неможливо, через бездіяльність відповідних органів. 

Тож лишається затамувати подих і позакривати вікна, або втекти з міста на період небезпеки.

На сайті ж міськвиконкому розмістили оголошення:

За даними Лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря (ЛСЗА) м. Кременчука Полтавського обласного центру з гідрометеорології, у зв'язку з настанням у м. Кременчуці метеорологічних умов високого забруднення атмосферного повітря (далі - МУВЗ) до кінця доби 16.08.2021 та протягом доби 17.08.2021 зберігатимуться метеоумови, що сприятимуть накопиченню та утриманню забруднюючих речовин у приземному шарі атмосферного повітря.

Попередження передано підприємствам для вжиття ними заходів щодо регулювання викидів забруднюючих речовин відповідно до першого режиму роботи в період несприятливих метеорологічних умов. Мешканцям міста рекомендується по можливості не використовувати власний автотранспорт з двигунами внутрішнього згоряння у цей період.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#викиди ##кременчужанинетаргани #зеленський #врятуйкременчук #НПЗ #екологія #фільтри
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...