• Главная
  • Тільки у Кременчуці: довідку про місце проживання можна отримати у інфоматі
15:45, 20 августа
Надежный источник

Тільки у Кременчуці: довідку про місце проживання можна отримати у інфоматі

Тільки у Кременчуці: довідку про місце проживання можна отримати у інфоматі

У ЦНАПІ Кременчука тепер є унікальний сервіс, нині єдиний в Україні.

Відтепер жителі Кременчуцької міської територіальної громади можуть особисто отримати довідку про реєстрацію місця проживання (форму 13) через інфомати у приміщенні ЦНАП за умови ідентифікації особи через застосунок «Дія»

Поки всі чекають, коли країна увійде в режим paperless (без паперу), який обіцяє Президент найближчим часом, ми знайшли можливість надавати найпопулярнішу послугу на зовсім новому рівні – без участі адміністраторів ЦНАП!

Довідка форми 13 містить QR-код для підтвердження достовірності інформації та можливості переглянути ці відомості в Реєстрі території громади і дійсна в межах міста Кременчука і приєднаних сіл. В першу чергу така новація стане у нагоді громадянам, які звертаються до закладів освіти та охорони здоров’я міста.

Нове програмне забезпечення, розроблене програмістами КП «Міськоформлення» у тандемі з фахівцями ЦНАП, пройшло успішне тестування та готове для використання. Впевнені, наша навчальне відео стане вам у нагоді. Приходьте та переконайтеся особисто, що ЦНАП – це швидко, зручно, просто. Мінімум часу – максимум переваг!?

Нагадуємо, що як і раніше довідку про реєстрацію місця проживання також можна отримати:

✅

особисто у ЦНАП із паспортом;

✅

заповнивши форму заяви на онлайн послугу 42-06 «Надання довідки про реєстрацію місця проживання у м. Кременчуці за відомостями Реєстру територіальної громади», ідентифікувавшись за допомогою платіжної картки банку (BankID). Результат послуги буде направлений в електронний кабінет суб’єкта звернення;

✅

подавши електронну заявку на послугу 48/49-07 «Довідка про реєстрацію місця проживання». При цьому результат можна забрати у ЦНАП у зручний час.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#цнап #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...