18:00
24 липня
Хлопець потрапив до лікарні. Поліція встановлює обставини.
До поліції Кременчуцького райуправління 24-го серпня, близько 23:40 години, надійшло повідомлення від медиків, що по Кварталу, 304, на спортивному майданчику, на 16-річного хлопця впав баскетбольний щит.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції. Дитину з травмами госпіталізовано до лікарні. Поліція з’ясовує обставини травмування неповнолітнього.