• Главная
  • Кременчуцькі школи увійшли до ТОП-200: пасемо задніх
10:59, 30 августа
Надежный источник

Кременчуцькі школи увійшли до ТОП-200: пасемо задніх

Кременчуцькі школи увійшли до ТОП-200: пасемо задніх

Опубліковано рейтинг шкіл України 2021 року.

Сайт Освіта.ua склав щорічний рейтинг найкращих закладів загальної середньої освіти України за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році.

Заклади освіти в таблиці ранжовано за рейтинговим балом, що розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів і з урахуванням загальної кількості тестів, складених випускниками кожної школи.

Варто зазначити, що на результати зовнішнього незалежного оцінювання кожного учасника впливає низка чинників, з-посеред яких, окрім якості організації освітнього процесу в закладі освіти, ще й такі важливі, як тип і розташування закладу, педагогічний колектив, матеріальне становище й рівень освіти родини, умови навчання, самостійна підготовка до тестування, отримання додаткових платних освітніх послуг тощо.

Два кременчуцькі ліцеї увійшли до ТОП-200 шкіл України. Рейтинг оприлюднено на освітньому ресурсі Освіта. При його складанні бралися до уваги результати зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали випускники закладів загальної середньої освіти у 2021 році. На 141 місці рейтингової таблиці розташувався Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст. при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка (рейтинговий бал – 143,1, середній бал ЗНО – 163,8). А 161 місце в ній посідає Кременчуцький ліцей №10 «Лінгвіст» (рейтинговий бал – 142,4, середній бал ЗНО – 165,4).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#школа #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...