• Главная
  • "Укрпошта" знову рулить: відмінили зобов'язання пенсіонерів перевестися до банків
13:35, 2 сентября
Надежный источник

"Укрпошта" знову рулить: відмінили зобов'язання пенсіонерів перевестися до банків

"Укрпошта" знову рулить: відмінили зобов'язання пенсіонерів перевестися до банків

Із 1 вересня 2021 року  зберігається доставка пенсій і інших соцвиплат через Укрпошту

Кабінет Міністрів України наприкінці травня поточного року скасував обов’язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги через банківські установи  на карткові рахунки.

За інформацією Полтавської дирекції АТ «Укрпошта», відповідно до урядового рішення з 1 вересня 2021 року  зберігається доставка пенсій і інших соціальних виплат через Укрпошту.

У Полтавській дирекції АТ «Укрпошта» звертають увагу на те, що пенсіонерам,  які вже встигли перейти на обслуговування в банк, але мають бажання отримувати пенсію через Укрпошту, необхідно звернутися до Пенсійного фонду з відповідною заявою про зміну способу отримання коштів. Доставка пенсій і інших соціальних виплат була та залишатиметься для одержувачів безкоштовною.  

Окрім того, із 1 вересня 2021 року для  всіх одержувачів субсидій, які отримували їх через пошту, незмінним залишається спосіб доставки цих грошових коштів. І надалі такі субсидіанти отримуватимуть субсидії через Укрпошту, крім тих категорій домогосподарств, яким субсидія надавалася:

  • у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутришньо переміщені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.  
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#пенсія #гроші #нарахування
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...