• Главная
  • Копи забрали помпу для збільшення пенісу та два фалоімітатори: полтавчанин подав до суду
17:37, 10 сентября
Надежный источник

Копи забрали помпу для збільшення пенісу та два фалоімітатори: полтавчанин подав до суду

 Копи забрали помпу для збільшення пенісу та два фалоімітатори: полтавчанин подав до суду

Полтавчанин вимагає від правоохоронців через суд повернути йому помпу для збільшення пенісу, два фалоімітатори, мобільний телефон та іншу техніку.

Поліція вилучила ці знаряддя при обшуку після виявлення кількох фотоматеріалів на порносайті з підписом "Вот-так-растим-член". Це фото має 575 переглядів з коментарями користувачів та заходиться у вільному доступі.

Інше фото з підписом "Специальний-девайс-экстендер-Реально-работает" має 522 перегляди з коментарями користувачів та знаходиться у вільному доступі.

Фото з підписом "После-экстендера-обязательное-закрепление-размера-помпой", має 567 коментарів користувачів та знаходиться у вільному доступі. 

Судячи з усього, чоловік прикупив собі девайси для збільшення пенісу у домашніх умовах і вихвалявся результатами -  викладав свої досягнення на сайті.

Ухвала суду з реєстру судових рішень розповідає про неймовірного відчайдуху.

31 серпня 2021 року слідчий суддя Октябрського районного суду м. Полтави Савченко Л.І.,розглядав справу про скасування арешту майна по кримінальному провадженню.

Чоловік звернувся до суду із клопотанням про скасування арешту, накладеного на майно, що було виявлено та вилучено 09.04.2021 року під час проведення обшуку за місцемйого його проживання. 

Позивач вимагав повернути  помпу для збільшення чоловічого статевого органу, конструкцію в пластиковому корпусі з тягучим гелевим наповненням, системний блок, два гумові фалоімітатори, роутер, мобільний телефон з сім-картою iPad.

Чоловік вважав, що майно не є предметом даного кримінального правопорушення, а також відсутні будь-які відомості , що воно є предметом злочину, жодним цілям кримінального провадження не запобігає, експертизи з даними предметами не проводяться, підозри в рамках кримінального провадження нікому не пред`явлено, що свідчить про відсутність значення вказаного майна до кримінального провадження. З моменту накладення арешту на час подачі позову минуло більше чотирьох місяців , а тому вважає, що арешт підлягає скасуванню. 

А ось заарештовано майно було через розміщення заявником на порносайті свого чоловічого органу.

Суд вважав, що по вилученому майну було призначено та проведено комп`ютерно-технічну експертизу, за результатами якої виявлено у явному та видаленому стані графічні та відео файли, що висновком мистецтвознавчої експертизи, призначеної раніше носять ознака порнографічних. Крім того, згідно висновку комп`ютерно-технічної експертизи в інстальованому примірнику веб- браузера Aiona v3.1.5 виявлено історію відвідування мережі Інтернет за посиланням «swіngzone», що є предметом дослідження та має значення речового доказу.

Чоловікові у задоволенні позову відмовили.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль #суд #порно
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...