• Главная
  • Скільки хворих, померлих та вакцинованих від коронавірусу у Кременчуці на сьогоднішній день
09:53, 21 сентября
Надежный источник

Скільки хворих, померлих та вакцинованих від коронавірусу у Кременчуці на сьогоднішній день

Скільки хворих, померлих та вакцинованих від коронавірусу у Кременчуці на сьогоднішній день

20 вересня в місті зареєстровано вісім нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу.  Захворіли п'ять жінок віком від 35 до 62 років та троє чоловіків віком від 43 до 51 років. Із вперше виявлених випадків захворювання всі вісім пацієнтів перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Всього в інфекційних шпиталях лікується тридцять три пацієнта.

По всіх випадках проводяться епідемічні розслідування. З'ясовується коло контактних осіб. На жаль, одна жінка 80 років померла.

20 вересня в Центрах вакцинації населення від COVID -19 проводили щеплення першою та другою дозами громадян, які записалися на щеплення. Всього вакциновано 631 особу. Також в пунктах щеплення вакциновано 276 осіб. Всього за день в місті вакциновано 907 осіб, по першій дозі отримали 521 громадянин, по другій - 386. 50309 жителів Кременчука щеплені від початку вакцинальної кампанії однією дозою. 41019 осіб отримали по дві дози.

Вакцинуватися від COVID -19 можна в приміщенні Міського палацу культури за адресою бульвар Пушкіна, 2 з 9.00 до 17.00 та в приміщенні колишньої поліклініки N 4 за адресою проспект Лесі Українки, 80 з 09.00 до 18.00 год..

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вакцина #медики #коронавірус
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...