• Главная
  • «Двійників» і «мертвих душ» більше не буде: в Україні впроваджують реєстр соцвиплат
11:02, 28 сентября
Надежный источник

«Двійників» і «мертвих душ» більше не буде: в Україні впроваджують реєстр соцвиплат

«Двійників» і «мертвих душ» більше не буде: в Україні впроваджують реєстр соцвиплат
 В Україні запроваджують ЄІССС , що економитиме 11 млрд гривень щороку.
Мова про запровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) Після автоматизації процесу, не треба буде утримувати органи соціального захисту населення. Про це повідомляють у  Міністерстві соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
«ЄІССС забезпечить повну верифікацію соціальних виплат, дозволить уникнути існування «двійників» і «мертвих душ» у централізованій системі шляхом здійснення перевірки достовірності даних, поданих заявником ще на стадії опрацювання заяви, тобто до прийняття рішення щодо призначення соціальних виплат. Завдяки достовірності і повноті всіх даних в ЄІССС про людину, яка подала заяву на отримання державної допомоги, вона зможе скористатися послугою з призначення соціальної виплати за кілька хвилин і без додаткових довідок.
Запровадження ЄІССС по всій країні забезпечить прозорий контроль та можливість моніторингу в режимі онлайн понад 700 млрд грн річних видатків бюджету на соціальний захист населення. Про це кажуть у Міністерстві.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#соцстрах #внески #елктроннідокументи
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...