• Главная
  • Зміни у замовленні послуг сфери будівництва вступили в силу
10:55, 9 октября
Надежный источник

Зміни у замовленні послуг сфери будівництва вступили в силу

Зміни у замовленні послуг сфери будівництва вступили в силу

   З 01.10.2021 адміністратори Кременчуцького ЦНАП розпочали прийом заявок на послуги у сфері будівництва (суб’єкт надання – Управління державного архітектурно-будівельного контролю Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області) через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва на Порталі «Дія».

Нині для отримання дозволу на виконання будівельних робіт, внесення змін до нього, реєстрації декларації про готовність об’єктів до експлуатації, внесення змін до неї, подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт/будівельних робіт, внесення змін до такого повідомлення замовник (його уповноважена особа) особисто заповнює і подає відповідні документи:

?

?

 або через центр надання адміністративних послуг;

?

?

 або в електронній формі за допомогою програмних засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія);

?

?

 або заповнює та надсилає рекомендованим листом з описом вкладення до центру надання адміністративних послуг.

Реєстрація декларації про готовність об`єкта до експлуатації за амністією (послуга 21-07) подається виключно в паперовому вигляді.

Важливо: через Кременчуцький ЦНАП можна подати повідомлення/декларації на об’єкти з незначними наслідками (СС1), які знаходяться на території міста Кременчука.

Отримати фахову консультацію представника Управління державного архітектурно-будівельного контролю Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області з питань, що належать до повноважень підрозділу містяни можуть у головному офісі ЦНАП (вул. Гагаріна, 14, каб.14) щовівторка з 8.00 до 10.00. Для реєстрації в електронну чергу телефонуйте у ЦНАП: 15-88, 0960971588, 0668880206.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#цнап #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...