• Главная
  • На Полтавщині і в Кременчуці оголосили Надзвичайну ситуацію для подачі опалення
17:19, 11 октября
Надежный источник

На Полтавщині і в Кременчуці оголосили Надзвичайну ситуацію для подачі опалення

На Полтавщині і в Кременчуці оголосили Надзвичайну ситуацію для подачі опалення

На Полтавщині вводять "Надзвичайну ситуацію". Усе для можливості подачі тепла до осель мешканців міста. Про це повідомляє сайт Полтавської ОДА.

"Бюджетні заклади та комунальні установи зможуть укласти договори з «Нафтогазом» на постачання газу за скороченою процедурою", – Олег Синєгубов

Про це голова Полтавської ОДА зауважив під час регіональної комісії з питань ТЕБ і НС Полтавської області, яка відбулася 11 жовтня. Засідання комісії пройшло в режимі відеоселектору з головами районних державних адміністрацій та керівниками органів місцевого самоврядування.

Регіональна комісія з питань ТЕБ і НС визначила становище з постачанням газу до цих закладів й установ надзвичайною ситуацією.

Це дасть змогу бюджетним установам укладати договори з «Нафтогаз Трейдинг» за скороченою процедурою, а також забезпечити ціну газу, яку обговорено під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад із підписанням відповідного Меморандуму про непідвищення рівня тарифів.

«Регіональна комісія з питань ТЕБ і НС визначила становище з постачанням газу до цих закладів й установ надзвичайною ситуацією. Тепер вони, згідно з законом, матимуть можливість укласти договори з «Нафтогазом» не за повною, а за скороченою процедурою, яка триватиме всього кілька днів. Це рішення також забезпечить в області ціну на газ на рівні, передбаченому підписаним Меморандумом, який  ініціював Президент», – зауважив Олег Синєгубов.

Надалі такі ж рішення мають ухвалити територіальні громади на своїх місцевих комісіях із питань ТЕБ і НС. Наші дитячі садочки, школи, лікарні та заклади соцсфери будуть із теплом, зауважив голова Полтавської облдержадміністрації.

У Кременчуці сьогодні відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, де розглянули питання щодо прийняття невідкладних заходів по бюджетним установам Кременчука задля запобігання виникнення в них надзвичайної ситуації, пов’язаної з відсутністю постачання природного газу на осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Про стан справ у закладах соціальної сфери Кременчука доповіли представники департаментів освіти та охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, які відмітили необхідність підключення теплоносія до закладів, де проходять лікування хворі кременчужани та  які відвідують маленькі діти.  

Із метою реагування на надзвичайну ситуацію техногенного характеру та запобігання подальшому виникненню загрози життю та здоров’ю людей територіальної громади рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дано доручення департаментам освіти та охорони здоров’я вжити усіх невідкладних заходів для забезпечення теплопостачання в бюджетних установах Кременчука.  Міський голова Віталій Малецький наголосив, що від завтра 12 жовтня теплоносій буде подано в лікарні міста, а з 13 жовтня – в дитячі садочки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#опалення #нафтогаз #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...