• Главная
  • Працівники "Укрзалізниці" бастують: не випускають небезпечні поїзди
15:26, 13 октября
Надежный источник

Працівники "Укрзалізниці" бастують: не випускають небезпечні поїзди

Працівники "Укрзалізниці" бастують: не випускають небезпечні поїзди

Вчора, 12 жовтня, працівники Кременчуцького локомотивного депо долучились до Всеукраїнської попереджувальної акції «робота за інструкціями», - про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву голови вільної профспілки локомотивного депо станції «Кременчук» Сергія Москальця.

Працівники "Укрзалізниці" (УЗ)  по всій Україні страйкують.

Працівники почали працювати за інструкціями і не випускають на маршрути поїзди, які не відповідають всім вимогам безпеки.

Якщо уряд не відреагує на вимоги співробітників УЗ, обіцяють зупинити роботу понад 70% пасажирських вагонів і локомотивів.

Стан вагонів і локомотивів в аварійному, непридатному стані. Люди, які працюють там, не можуть брати на себе відповідальність, які працюють за мізерні зарплати, і випускати аварійні об'єкти. Це життя і здоров'я людей, і питання екології. Багато перевезень хімічних речовин, що буде якщо відбудеться аварія з вагонами, які їх перевозять? Ми написали звернення до уряду, СБУ, МВС, у нас вимога, щоб всі виконували свої обов'язки. Уряд має переглянути тарифні ставки і посадові оклади. У цьому році зростання зарплат має становити 75%" - розповідають активісти.

У профспілці розповідають, що зарплати не переглядали два останні роки, незважаючи на те, що за умовами колективного договору, повинні були підвищувати на 25% на рік.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#страйк #забастовка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...