• Главная
  • Знайшов фасований канабіс у кущах, а копи обшукали автомобіль: суд оголосив вирок
10:45, 14 октября
Надежный источник

Знайшов фасований канабіс у кущах, а копи обшукали автомобіль: суд оголосив вирок

Знайшов фасований канабіс у кущах, а копи обшукали автомобіль: суд оголосив вирок

Кримінальну справу днями розглядали у Крюківському районному суді.

       01.10.2021 в м. Кременчуці Полтавської області Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі: головуючої судді Фадєєвої С.О.,виніс вирок.

Раніше несудимого уродженця Одещини судили за наркотики.

 Чоловік  скоїв кримінальне правопорушення за наступних обставин.

04.09.2021 у невстановлений досудовим розслідуванням час , в м. Горішні Плавні знайшов на узбіччі в кущах три паперові згортки з речовиною рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані, після чого підібрав вказані згортки, чим незаконно придбав наркотичний засіб обіг якого обмежено - «канабіс», який почав незаконно зберігати при собі з метою власного вживання без мети збуту. Реалізуючи свій умисел, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення правового режиму обігу наркотичних засобі і бажаючи їх настання, чоловік придбав та почав незаконно зберігати при собі висушену речовину рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані.

05.09.2021, перебуваючи в автомобілі «Volkswagen Passat», яким керував його знайомий , близько 05 год. 40 хв. був зупинений працівниками поліції за порушення правил дорожнього руху за адресою: м. Кременчук, пров. Абрикосовий, 23А. В ході огляду місця події від 05.09.2021 за адресою: м. Кременчук, пров. Абрикосовий біля будинку № 23-А в період часу з 06 год. 15 хв. до 06 год. 45 хв. у чоловіка вилучено три паперових згортки з речовиною рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані, яка згідно висновку експерта від 13.09.2021, містить канабіс масою у висушеному стані становить 1,825 г, 3,250 г та 0,632 г., а всього загальною масою 5,707 г. Наркотичний засіб канабіс незаконно придбав та зберігав для власного вживання без мети збуту.

Дії  слід кваліфікувати за ч.1 ст. 309 КК України як незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту.

Прокурором в порядку, передбаченому ст.302 КПК України, заявлено суду клопотання про розгляд обвинувального акту у спрощеному порядку без проведення судового розгляду в судовому засіданні. Клопотання обґрунтовано тим, що обвинувачений беззаперечно визнав свою винуватість, не оспорює встановлені в результаті досудового розслідування обставини і згоден на розгляд обвинувального акта за його відсутності.

Обвинуваченого суд вирішив визнати винуватим у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 309 КК України, та призначити йому покарання у виді обмеження волі строком на 1 рік.

На підставі ст. 75 КК України - звільнити засудженого від відбування призначеного судом покарання з випробуванням з встановленням іспитового строку 1 рік, якщо він протягом визначеного іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушенняі виконає покладені на нього обов`язки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#наркотики #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...