• Главная
  • Батьки школярів оточили мера Малецького, поліції діалогу довелося втрутитися
10:56, 25 октября

Батьки школярів оточили мера Малецького, поліції діалогу довелося втрутитися

Батьки школярів оточили мера Малецького, поліції діалогу довелося втрутитися

У Кременчуці відбувся мітинг під мерією. Батьки школярів прийшли вимагати відкриття шкіл.

Не менше сотні, а може й пару сотень осіб разом вимагають від міського голови поновити навчання у шкільних закладах, які у Кременчуці зачинили на карантин.

Ситуація для батьків дуже невтішна. Особливо страждають учні початкової школи, яким не надається повноцінна освіта.

Для тих, у кого є маленькі діти і хто проходить пекельні муки дистанційного навчання, сумнівів немає - у дітей крадуть право стати освіченими. Дітей позбавляють комунікації, тощо.

Батьки, де всі працюють, або багатодітні сім'ї, або батьки-одинаки затиснуті у глухий кут. 

Якщо дитина не буде навчатися - батьків згідно законодавства можуть позбавити батьківських прав. При цьому виникає питання: як може дитина у віці від 6 до 9 років самостійно перебувати вдома, підключатися у комп'ютері до відео-систем, налагоджувати процесс навчання. Ті батьки, які не мають бабусь чи друзів - вимушені кидати дитину саму вдома. А це згідно закону України також повинно каратися - до 12 років дітей не можна залишати без дорослих.

У великому промисловому місті більшість людей - прості робочі, які не можуть змінити графік роботи, вийти на дистанційну роботу, тощо - слюсарі, сантехніки, медпрацівниці, тощо...

Більше того, навіть коли батьки, або родичі мають змогу бути вдома з дитиною - вони не мають відповідних навиків викладання.

Тож проблема з навчанням дітей стоїть гостро: діти суттєво відстають у навчанні, батьки не можуть спокійно працювати.

Про ці всі проблеми під мерією батьки проголошували міському голові Віталію Малецькому, який вийшов до людей.

Мітинг відбувався цілу годину.

Переважно жінки - матусі та бабусі, та трохи чоловіків міцно обступили міського голову. Затиснувши мера в коло, вони вимагали відкриття шкіл, кричали "Ганьба!". Питали, чому все працює, від бізнесу до транспорту і супермаркетів, садочки навіть, а освіту зробили небезпечною! Вчителі пройшли щеплення, як вимагали - 80%, всерівно школи закрили попри обіцянки. У багатьох батьків немає окремого технічного засобу для доступу в інтернет. 

Міський голова намагався пояснити, що дане рішення прийнято комісією з питань ТЕБ та НС, що коронавірус такий небезпечний, що діти стають розплідниками вірусу, що лікарні переповнені, що дітей повно в лікарні...

Віталій Малецький наголосив, що усе, що батьки розповіли, то все проблеми, які можна порішати. Правда, як рішати - не сказав.

Мер порадив потерпіти пару тижнів і запросив представника ініціативної групи до мерії - де він надав документи, на підставі яких кременчуцьких дітей відправили на дистанційку.

Коли Малецький пішов до дверей виконкому, одна з жінок навіть перекрила вхід у мерію, ставши на дверях. У цей час поліція діалогу втрутилася і жінці порекомендували пропустити мера.

Невдоволені батьки вирішення питання не отримали.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#школа #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...