• Главная
  • Тарифи на тепло для підприємств з альтернативним видом палива зростуть
09:58, 26 октября
Нуждается в проверке

Тарифи на тепло для підприємств з альтернативним видом палива зростуть

Тарифи на тепло для підприємств з альтернативним видом палива зростуть

У Кременчуці на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій боролися з надзвичайною ситуацією.

Мова про загрозу припинрення постачання теплової енергії бюджетним установам під час осінньо-зимового періоду 2021-2022 років через підвищення тарифів на паливні матеріали.

У місті є стратегічні бюджетні установи, які опалюються від альтернативних джерел пального.

Начальник управління економіки міста Микола Здойма, пояснив, що у місті є два підприємства таких.

До лівобережжя таку енергію забезпечує ТОВ «Софт Енерджі»: на ЛІЛ «Кременчуцька», Кременчуцьку дитячу лікарню, лікарню відновного лікування, Кременчуцький медичний коледж ім. Литвиненка.

«Правобережжя раніше опалювало генеруюче підприємство Укрспецтепло», а зараз теплогенеруюча компанія «Теплоінвест П», яка постачатиме опалення у Кременчуцьку міську лікарню «Правобережна», ЦПМСД №2, дитсадок №59, ліцей №6 «Правобережний».

У 2018 році восстаннє передивлялися тарифи. Зараз стрімко зросла вартість паливних палет. На час 2018 р вони коштували 1 т 2 тис 400 грн, то на сьогодні вони збільшились у 3,1 рази.

Зросла і вартість електроенергії з 1,79 за кіловат до 3 грн 20 коп.

Пропонуємо на комісії ТБНС розглянути питання можливості прийняття рішення провести розрахунок на теплову енергію на рівні 90% для діючого комунального підприємства «Теплоенерго», яке сьогодні встановили рішенням виконкому», - підсумував Здойма.

Директор компанії «Софт Енерджі» Володимир Карпук повідомив, що за літній період вони готувалися до опалювального сезону та що у цей час було поремонтоване відповідне обладнання. Проте закупівля палива вимагає підняття тарифу за вироблене їх підприємством теплом.

У зв’язку з різким підвищенням ціни на газ прибрали виробництво палетів із соняшника. У минулому році вартість 1 т палетів контрактувалася у 105 євро, зараз же 260 євро.

Те саме і з деревиною - вартість дерев’яної сировини виросла у 3 рази. Тож затратність така, що ми навіть не покриваємо свої витрати у частині затрат на сировину.

У ці дні ми спалюємо близько 13 т за добу, у зимовий період порядка 20 тонн.

Тому якщо нам не встановлять економічно обґрунтований тариф, ми не зможемо виконувати свої зобов’язання, - пояснили на комісії.

Володимир Пелипенко ініціював зміни тарифів на теплову енергію, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з місцевого бюджету.

Питання планують винести на розгляд на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#тариф #тепло
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...