• Главная
  • Три "адмінки" за насилля над мамою і знову рецидив: суд виніс вирок кременчужанину
14:19, 28 октября
Надежный источник

Три "адмінки" за насилля над мамою і знову рецидив: суд виніс вирок кременчужанину

Три "адмінки" за насилля над мамою і знову рецидив: суд виніс вирок кременчужанину

21 жовтня 2021 року Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі: головуючого судді - Колотієвського О.О., засудив кременчужанина за насилля над мамою.

Раніше чоловік був засуджений вже кілька разів.

Суд встановив, що у 2020-2021 роках чоловік вчиняв психологічне насилля над власною мамою, з я кою проживав разом.

У 2020 році чоловіка притягували до адміністративної відповідальності за психологічне знущання над мамою

Але у 2021 році чоловік знову був притягнутий до адміністративного покарання за ті самі дії.

У серпні 2021 ще одна - "адмінка" і знову з того ж приводу.

В кінці серпня 2021 року, близько 18 години , перебуваючи за місцем свого мешкання, вчинив домашнє насилля стосовно своєї матері знову , а саме: на ґрунті неприязних відносин вчинив сварку з останньою, в ході якої виражався в її бік нецензурною лайкою, морально тиснув, принижував ЇЇ честь і гідність, внаслідок чого була завдана шкода ЇЇ психічному здоров`ю.

Таким чином, ОСОБА_2 , в порушення вимог ст. 28 Конституції України, згідно якої кожен має право на повагу до його гідності, а також в порушення вимог Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству», будучи особою, яка раніше притягувалась до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства за ст. 173-2 КУпАП, безпричинно, умисно, систематично вчиняв психологічне насильство по відношенню до матері ОСОБА_3 , що призвело до психологічних страждань останньої, а також погіршення якості її життя, що виразилось у формі втрати енергійності, втоми, фізичного дискомфорту,* втрати повноцінного сну та відпочинку, у тому числі втрати самооцінки та позитивних емоцій, посилення негативних переживань.

Обвинувачений в судовому засіданні вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю та суду пояснив, що вчинив злочин за вищевикладених обставин.

Обвинувачений вчинив нетяжкий злочин, за місцем проживання скарг на поведінку останнього не надходило, на обліку в лікаря-нарколога та лікаря-психіатра не перебуває, у вчиненому розкаявся та критично ставиться до вчиненого, раніше судимий.

Пом`якшуюча покарання обставина - щире каяття обвинуваченого.

Обставин, що обтяжують покарання обвинуваченого - судом не встановлено.

Враховуючи викладене, суд вважає, що ОСОБА_2 слід призначити покарання, достатнє і необхідне для його виправлення та попередження вчиненню нових злочинів в межах санкції ст.126-1 КК України, що передбачає покарання за вчинене у виді у виді обмеження волі, та вважає за можливим звільнити його від відбування призначеного судом покарання на підставі ст.75, 76 КК України.

Суд ухвалив визнати винним ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України і призначити покарання у виді 1 року обмеження волі.

На підставі ст.75,76 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік та покласти на нього обов`язок повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання, та періодично з`являтися для реєстрації до цього органу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#суд #кримінал
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...