• Головна
  • Робота обласного центру зайнятості у цифрах: як долають безробіття на Полтавщині
10:34, 9 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Робота обласного центру зайнятості у цифрах: як долають безробіття на Полтавщині

Робота обласного центру зайнятості у цифрах: як долають безробіття на Полтавщині

Прес-реліз про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у січні - жовтні 2021 року опублікували на сайті Полтавського обласного уентру зайнятості.

Послугами обласної служби зайнятості за 10 місяців  скористалися більше 75 тисяч людей   

Протягом січня-жовтня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримали 75,5 тисячі громадян, які шукали роботу. Із них 54,7 тисячі мали статус зареєстрованого безробітного.

За 10 місяців поточного року від 5,6 тисячі роботодавців надійшло 28,1 тисячі пропозицій роботи.

Понад 20 тисяч мешканців області знайшли роботу за допомогою служби зайнятості

За допомогою обласної служби зайнятості працевлаштовані 21,1 тисячі осіб, зокрема знайшли роботу 18,5 тисячі зареєстрованих безробітних.

6 безробітних громадян отримали допомогу по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 276 безробітних: із них 45 недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 231 особи, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

Професійне навчання пройшли 3,5 тисячі безробітних  

За сприяння обласної служби зайнятості до участі в громадських та інших оплачуваних роботах тимчасового характеру залучені 2,3 тисячі людей.

Для того, щоб професійно-кваліфікаційний рівень шукачів роботи відповідав вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості протягом січня-жовтня 3,5 тисячі безробітних проходили професійне навчання.

Зокрема 2,6 тисячі слухачів навчались у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

7 осіб старше 45 років отримали ваучер для підвищення кваліфікації за спеціальностями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та «водій автотранспортних засобів», що слугує кращій конкурентоспроможності на ринку праці.

На обліку – 13,3 тисячі безробітних

Станом на 1 листопада 2021 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебувало 13,3 тисячі безробітних. Отримують допомогу по безробіттю 11,3 тисячі клієнтів служби зайнятості.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг (18,2%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (15,7%), представники найпростіших професій (13%), фахівці (12,6%), професіонали (11,8%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування (11,6%).

Роботодавці пропонують 2,2 тисячі вакансій

 Станом на 1 листопада 2021 року роботодавці заявили до обласної служби зайнятості 2,2 тисячі актуальних вакансій.  

Крім того, у базі даних служби зайнятості міститься інформація про 0,9 тисячі  пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (26,5%), кваліфікованих робітників з інструментом (26 %), працівників сфери торгівлі та послуг (11,1%), професіоналів (10,5 %).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...