• Головна
  • У школах з'являться "вихователі безпеки" для створення безпечного середовища
15:16, 12 листопада 2021 р.
Надійне джерело

У школах з'являться "вихователі безпеки" для створення безпечного середовища

У школах з'являться "вихователі безпеки" для створення безпечного середовища
В школах України підвищують вимогу до безпеки. Про це повідомив освітній Омбудсмен Сергій Горбачов на своїй сторінці.
В школах з'явиться ВИХОВАТЕЛЬ БЕЗПЕКИ.
"Якість освіти втрачає свою цінність, якщо життю та здоров’ю здобувачів освіти або працівників закладу під час освітнього процесу загрожує небезпека. Створення безпечного освітнього середовища складається з багатьох компонентів, дотримання чималої кількості вимог — будівельних, санітарних та інших, а також потребує координації зусиль великої кількості людей — насамперед, засновників закладів освіти, територіальних правоохоронних органів, керівника закладу і, звичайно, самих учасників освітнього процесу: учнів, студентів, батьків, педагогічних працівників.
Для створення безпечного освітнього середовища для дітей, удосконалення партнерства та комунікації поліції, рятувальників, закладів освіти, громади, батьківського та учнівського врядування, МВС УкраїниЮвенальна Поліція України, Міністерство освіти і науки України та Мінрегіон, за участю освітнього омбудсмена, Асоціація міст України, Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад та UNICEF Ukraine і ГО «Безпечний освітній простір» запускають пілотний проєкт "Вихователь безпеки", метою якого є впровадження в закладах освіти відповідальної особи, до повноважень якої будуть акумульовані функції щодо створення безпекового середовища у закладі освіти для дітей та педагогів під час освітнього процесу.
Запрошуємо територіальні громади приєднатися і впровадити пілотний проєкт у своїй громаді. Щоб приєднатися, необхідно лише заповнити анкету до 21 листопада 2021 року включно: https://bit.ly/3kvttlk
Звертаємо увагу органів місцевої влади, батьків, працівників закладів освіти та здобувачів освіти, що 15 липня поточного року до частини 1 статті 1 Закону України “Про освіту” було внесено дуже важливі зміни — додано визначення безпечного освітнього середовища.
На нашому вебсайті можете ознайомитися з усіма вимогами, яких необхідно дотримуватися для забезпечення безпечного освітнього середовища та документами для забезпечення цих вимог. https://bit.ly/3kvGxYh
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #кременчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...