• Главная
  • У Кременчуці люди всю ніч викликали аварійну службу - ставало зле уві сні
11:27, 18 ноября
Надежный источник

У Кременчуці люди всю ніч викликали аварійну службу - ставало зле уві сні

У Кременчуці люди всю ніч викликали аварійну службу - ставало зле уві сні

Всю ніч з 17 на  18 листопада кременчужани не давали спокою службі газу. Просиналися від задухи і погіршення самопочуття.

 Телефонували на лінію "104" протягом всієї ночі через отруйний запах, що проникав у будинки. При цьому відчутно було, що джерело зловоні розташоване десь по вулиці.

Кременчужанам вдалося зафіксувати відповідь газової служби, яку викликали на мікрорайон для перевірки на відео.

Тричі за ніч з різних адрес на мікрорайоні Лашки люди повідомляли про сморід. Запах був трошки схожий на газ, але дуже різкий.

Від цього запаху людям ставало зле у ві сні. Вони просиналися від кашлю та рвотних рефлексів.

Через вентиляційні шахти отруйний сморід затягувало до осель. Неможливо було якось захиститися від всепроникаючої отрути.

Близько о 2 годині ночі кременчужанка зателефонувала до служби 1563 і перепитала, чи є повідомлення про якісь аварійні ситуації. Там запевнили - ніхто не телефонував їм. Дисптчер рекомендувала звертатися на "104", якщо відчувається запах.

Диспетчер газової служби повідомив, що до цього вже двічі виїжджала машина на мікрорайон Лашки, але витоку побутового газу не виявлено. Каже, хлопці з аварійної відчували запах, але гадають - це хімічний запах з промивально-пропарювальної станції ВП «Вагонне депо Кременчук». Нагадаємо, на даному підприємстві проводять пропарювання під високими температурами цистерн-вагонів з під сировини, в тому числі нафтової переробки (для НПЗУкртатнафта).

Але диспетчер сам вирішив перестрахуватися і тому вислав автівку з спеціалістами втретє.

Відтак на записаному відео чути розмову з службою газу.

Вони запевняють, що смердить з пропарочної. Каже, що вони як заїхали зі сторони "пантонників" одразу відчули сморід. Прилади підтвердили, що у повітрі на вулиці побутовий газ не виявлено.

При цьому спеціалісти служби газу самі шоковані насиченістю у повітрі отрути. Неймовірний сморід здався чоловікам небезпечним.

Варто додати, що жодної реакії з боку будь-якої міської служби!

Половину міста накрило отрутою - а місцева екологічна лабораторія навіть не виїжджала на місце події. 

Автор відео прокоментувала:

Міський голова Кременчука Віталій Малецький, скільки можна??? Люди вночі викликали в паніці аварійну службу! Весь мікрорайон Лашки в шоці! На відео, відповідь аварійної служби! Пропарювальна, яка обслуговує НПЗУкртатнафту сьогодні виконувала напевне замовлення. Трохи не здохли! Після 2 місяців затишшя ваш господар знову вбиває місто! 2 години ночі! Прокинулися від різкого запаху, від якого викликало блювоту. Схоже на запах газу. На 104 сказали, що це запах з пропарювальної, його відчули вони при в'їзді з Понтонників! Тричі виїжджала бригада за кілька нічних годин. Різні люди незалежно один від одного звернулися на аварійну – думали витік газу. Смердить вулицею! Дуже різкий запах дуже насичений. Через душники наповнюється весь будинок. Не сховаєшся... Запах не порівняти ні з гаром, ні з паленим листям, ні з чим... ЖАХЛИВИЙ, РІЗКИЙ СМОРІД, ХІМІЧНОГО СКЛАДУ!!! Депутати, дорогі!! Невже всі ви до єдиного не маєте совісті???? Це не схоже на пук єдинорога, який можна зазнати. ЦЕ ЖАХЛИВИЙ, ОТРУТНИЙ, ВКРАЙКОНЦЕНТРОВАНИЙ ЗАПАХ!!! ПІДНІМІТЬ ПИТАННЯ ХОЧА Б ПРО ВИСНОВОК ПРОПАРЮВАЛЬНОЇ СТАНЦІЇ І ЗАЛІЗНИЧНОГО ШЛЯХУ ДО НПЗУКРТАТНАФТИ ЗА МЕЖІ МІСТА. Пропарювальна надто близька до житлових будинків!! Це немислимо! Не мовчіть!!!! Довідково: Кременчук - промислове місто. НПЗУкртатнафта здійснює 87% викидів у повітря від усіх підприємств міста. 27% викидів у повітря від усіх підприємств Полтавської області! Пропарювальна станція "Вагонне депо Кременчук" від Укрзалізниці знаходиться на території міста. Залізнична колія, станції -авто і залізничного навантаження і сама пропарювальна, в якій парять цистерни - проходить через все місто, вздовж житлових будинків! НПЗУктатнафта знаходиться на території міста, поблизу житлових будинків.
Люди мітингують, пишуть заяви, скаржаться на викиди з промислових підприємств, але досі проблема не вирішилася. Натомість викиди збільшилися через ріст виробництва на НПЗ.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кременчук ##кременчужанинетаргани
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...