• Главная
  • Поліцейська-омбудсмен Полтавщини презентувала систему «Сustody Records»
08:47, 21 ноября
Надежный источник

Поліцейська-омбудсмен Полтавщини презентувала систему «Сustody Records»

Поліцейська-омбудсмен Полтавщини презентувала систему «Сustody Records»

Поліцейська-омбудсмен Полтавщини презентувала правоохоронцям систему контролю «Сustody Records» 

Підполковник поліції пояснила: «Такий відеонагляд у поліцейських відділках передбачає цілодобову фіксацію всіх дій щодо затриманої особи чи будь-якого громадянина, який потрапляє до поліції. Таким чином створюється безпечне середовище, як для громадян, так і для самих поліцейських».

Регіональна представниця Управління дотримання прав людини Національної поліції України презентувала працівникам Миргородського районного відділу поліції систему автоматизованого обліку "CUSTODY REСORDS".

Окрім того, поліцейська-омбудсмен проінспектувала територіальний підрозділ на відповідність фактичних умов для реалізації проєкту.

Наталія Нечепуренко, старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління дотримання прав людини Національної поліції України зазначила, що система «Custody Records» – це проєкт, запроваджений Нацполіцією за підтримки міжнародних та громадських організацій. Він спрямований на підвищення рівня довіри громадян до правоохоронної системи.

Омбудсменка звернула увагу правоохоронців на недопущення під час виконання службових завдань порушень конституційних прав громадян, наголосила на безумовному дотриманні правил етичної поведінки поліцейського й належному виконанні посадових обов’язків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...