• Главная
  • У ЦНАП продовжується діджиталізація
16:11, 25 ноября
Надежный источник

У ЦНАП продовжується діджиталізація

У ЦНАП продовжується діджиталізація
У ЦНАП впровадили нові послуги.
Завдяки налагодженій співпраці з Департаментом у справах сімей та дітей (Департамент у справах сімей та дітей Кременчука) у ЦНАП розширено спектр послуг, які можна замовити, пред’явивши е-паспорт з використанням мобільного застосунку «Дія». Нині це послуги, пов’язані з видачею посвідчень батьків багатодітних сімей та посвідчень дітей з таких сімей, продовження строку дії посвідчень, видача дублікату тощо (послуги 25-08 – 25-13).
Внаслідок реалізованого у ЦНАП шерингу документів подача заяв на ці послуги скорочується до лічених хвилин. Повна і детальна інформація про заявника миттєво висвітлюється у програмі «е-ЦНАП Cloud» для подальшого оформлення заявки й супровідних документів. Це зручно і швидко як для відвідувачів, так і для адміністраторів ЦНАП, а головне – без зайвих довідок і копій документів!
☝Нагадуємо, що 23.08.2021 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», який закріплює на законодавчому рівні визначення е-паспорта та е-паспорта для виїзду за кордон і прирівнює їх до фізичних аналогів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#цнап #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...