13:09, 6 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Полтавщина зайняла І місце в рейтингу областей в греко-римській боротьбі

Про спорт
Полтавська область уперше в історії зайняла І місце в рейтингу областей зі спортивної майстерності в греко-римській боротьбі за 2021 рік.
Про це повідомляє на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук перший заступник голови Полтавської ОДА.
 "Полтавські борці цього стилю набрали 25877 очок на чемпіонатах України та міжнародних стартах і стали кращими!
Звісно, велику роль у цій першості зіграло «золото» Жана Беленюка на Олімпіаді в Токіо. Але й інші спортсмени показали гідні результати. Для прикладу, одразу чотири спортсмени, які на змаганнях представляють Полтавщину, – потрапили до топ-20 найсильніших борців планети.
Це олімпійський чемпіон Жан Беленюк, бронзовий призер чемпіонату світу Ленур Теміров, учасник чемпіонатів Європи та світу Дмитро Пишков і член збірної України Євгеній Савета.
Велика заслуга у цьому тренерів по всій області. Дуже достойні школи греко-римської боротьби в Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Гребінці, Шишаках.
Будемо робити все, щоб і надалі розвивати цей та інші види спорту, підтримувати тренерів та спортсменів, покращувати інфраструктуру й умови для занять."