• Главная
  • Спецслужби готоються до новорічних та водохрещенських свят у Кременчуці
11:04, 7 декабря 2021 г.
Надежный источник

Спецслужби готоються до новорічних та водохрещенських свят у Кременчуці

Спецслужби готоються до новорічних та водохрещенських свят у Кременчуці

У міськвиконкомі сьогодні відбулося засідання депутатської  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Обговорили питання щодо заходів, спрямованих на недопущення виникнення надзвичайних подій (ситуацій) під час святкування Новорічних, Різдвяних свят та Водохрещення.

У святкові дні підрозділи спецслужб буде переведено у посилений варіант несення служби. У Полтавській області проводяться перевірки місць продажу піротехнічних засобів з метою проведення роз’яснювальної роботи та виявлення несертифікованої продукції. Рятувальники наголошують, що громадяни мають бути обережними під час використання новорічних гірлянд, піротехнічних засобів, дотримуватися правил пожежної безпеки при встановленні ялинок тощо.

Кременчуцьке районне управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області спільно з батальйоном патрульної поліції у місті Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції, у взаємодії з КП «Муніципальна варта» та національною гвардією України мають вжити всіх необхідних заходів щодо забезпечення належного громадського порядку, недопущення правопорушень при проведенні масових заходів під час Новорічних, Різдвяних свят та Водохрещення.

Під час святкування Новорічних і Різдвяних свят щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки. Разом з Кременчуцьким районом управлінням поліції ГУ НП в Полтавській області буде продовжено проведення рейдів по місцях реалізації піротехнічних виробів та вживатиме вичерпних заходів по усуненню виявлених порушень законодавства.

У період святкування Водохрещення чергуватиме на водоймах ДСНС та  КП «Кременчук АКВА-СЕРВИС».

Проведення інструктажів і роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог правил пожежної та особистої безпеки під час проведення Новорічних, Різдвяних свят та Водохрещення має бути проведено і в усіх навчальних закладах міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...